„DZIECIŃSTWO – CZAS” - TEATRALNY POKAZ WARSZTATOWY PRZYGOTOWANY PRZEZ OLGĘ SAWICKĄ
07.10 2018

7 października 2018 o godz. 17.30 studenci warszawskiej Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza zaprezentowali fragmenty opowiadania „Grzech” oraz wiersze Tadeusza Różewicza. Pokaz warsztatowy opracowała Olga Sawicka, nauczyciel akademicki, wychowawca studentów.

Różewicz Open Festiwal 2018 trwał będzie od 3 do 9 października. Organizatorem festiwalu jest Miejski Dom Kultury, partnerem Miasto Radomsko. Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. ROF 2018 wsparło też PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., Ardagh Group oraz Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna.