„RÓŻEWICZ, CZYLI ŚWIAT” - WARSZTATY LITERATUROZNAWCZE Z DR JOANNĄ LISIEWICZ
08.10 2018

W radomszczańskich szkołach średnich – I LO im. F. Fabianiego i II LO im. K. K. Baczyńskiego, Joanna Lisiewicz, literaturoznawca, wielka miłośniczka twórczości Tadeusza Różewicza zaprosiła do warsztatów młodych ludzi. Punktem wyjścia dwugodzinnych zajęć, które odbyły się 8 października 2018 był dramat „Pułapka”.

Różewicz Open Festiwal 2018 trwał będzie od 3 do 9 października. Organizatorem festiwalu jest Miejski Dom Kultury, partnerem Miasto Radomsko. Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. ROF 2018 wsparło też PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., Ardagh Group oraz Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna.