WIECZOREK RADOMSKOWSKI - PODSUMOWANIE
10.11 2018

10 listopada 2018 podsumowano cykl spotkań ph. „Wieczorek radomskowski”, które realizowane były w ramach projektu „Wyśniona, wywalczona – wreszcie Niepodległa”. Przez kilka miesięcy mieszkańcy Radomska podczas spacerów historycznych po mieście poznawali jego dzieje w kontekście stuletniej historii. Podczas spotkania nastąpiło podsumowanie i omówienie „Wieczorków”.

Publiczność podzieliła się pomysłami jak ciekawie opowiadać o historii Radomska. Pracownicy MDK planują za jakiś czas z tych wskazówek skorzystać.

Przedsięwzięcie realizowane w ramach projektu „Wyśniona, wywalczona – wreszcie Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”. Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017 – 2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”