KASIA KOWALSKA - KONCERT PROMUJĄCY NOWĄ PŁYTĘ "AYA"
16.12 2018

Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. Rok 2018 jest dla Kasi Kowalskiej wyjątkowy. Obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album, „Aya”, na który jej fani czekali aż 10 lat. „Aya” jeszcze przed premierą znalazła się na 1 miejscu listy sprzedaży płyt empiku! Jesienią realizowana jest jubileuszowa trasa koncertowa promująca jednocześnie nowy album. W trakcie przerwy od nagrań, Kasia skupiła się na wychowaniu syna. Podróżowała również po całym świecie. Odwiedziła między innymi Brazylię, Indie i Kolumbię. Inspiracje dźwiękami i kulturami z różnych zakątków globu doskonale słychać na albumie „Aya”. Utrzymane w alt-folkowym klimacie utwory przynoszą wewnętrzne ukojenie, opowiadają o uzdrawiającej sile miłości, a także są próbą rozliczenia z przeszłością.

Podczas koncertu nie zabraknie największych przebojów artystki, jak „Prowadź mnie”, „Antidotum”, „A to co mam”, “Spowiedź”, “Być tak blisko”, „Co może przynieść nowy dzień”, „Coś optymistycznego”, „To co dobre” i wielu innych, a także utworów z najnowszej płyty, m.in. promującego ją singla „Alannah (tak niewiele Chcę)”.

Miejski Dom Kultury w Radomsku – 16 grudnia 2018 godz. 19.00
bilety: 70 zł (balkon)