CHAMPIONS OF ILLUSION W MDK
26.04 2019

Artyści z międzynarodowej grupy iluzjonistów „Champions of Illusion” podczas europejskiego tourne’e ponownie odwiedzą Polskę.
Zawitają też między innymi do Radomska. Spotkamy ich na scenie MDK już 26 kwietnia 2019 roku o godz. 19.00!
Zobaczymy niesamowite, zapierające dech w piersiach show gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. W realizacji poszczególnych iluzji często uczestniczą osoby zapraszane przez artystów z publiczności.
Może to właśnie tym razem Ty wyciągniesz królika z kapelusza, poczujesz się jak Alicja w Krainie Czarów i przeniesiesz się do świata prawdziwej magii i niesamowitej iluzji!!! Tego spektaklu nie można przegapić!!!

Wydarzenie adresowane jest dla całej rodziny. Zapraszamy wszystkich od lat 3 do 103.
Bilety 70zł/90zł – do kupienia w kasie Domu Kultury (Zakładka Teatr) i na portalu: