ROZPOCZYNAMY REJESTRACJĘ WOLONTARIUSZY
19.11 2018

SZTAB 27. FINAŁU WOŚP w MDK

ROZPOCZYNAMY REJESTRACJĘ WOLONTARIUSZY!
Sztab 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, działający w Miejskim Domu Kultury w Radomsku rozpoczyna rekrutację wolontariuszy. Rejestracja odbywać się będzie drogą elektroniczną. Każda osoba, która chce zostać wolontariuszem oprócz wypełnionej ankiety (do pobrania poniżej), musi dostarczyć zdjęcie w formacie jpg. nie mniejsze niż 800 x 600 pikseli. Przygotowując zdjęcie wzorujcie się na zdjęciu legitymacyjnym. Pamiętajcie, że dostarczone przez Was zdjęcie będzie zamieszczone na identyfikatorze.
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Wolontariusza.

WAŻNE!
Po rejestracji z systemu wygenerowane zostanie oświadczenie wolontariusza, które musi być przez Was podpisane, a w przypadku osób niepełnoletnich również przez rodzica lub prawnego opiekuna. Brak podpisów na oświadczeniu to brak identyfikatora i niemożność kwestowania podczas finału. Ostateczny termin rejestracji upływa z dniem 10 grudnia 2018 r. lub do wyczerpania miejsc.

PRZYPOMINAMY!
13 stycznia 2019 r. podczas 27. Finału WOŚP kwestujemy: „na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.

Koordynator Sztabu 27. Finału WOŚP
Anna Kulikiewicz

MASZ POMYSŁ! CHCESZ WSPÓŁPRACOWAĆ Z NAMI! ZAPRASZAMY!
28 listopada 2018 r. o godz. 11.00
na spotkanie otwarte w sprawie organizacji 27. Finału WOŚP