XXI RADOMSZCZAŃSKIE SPOTKANIA INTEGRACYJNE - PREZENTACJE TEATRALNE
03.12 2018

Już po raz XXI w MDK w Radomsku odbyły się Radomszczańskie Spotkania Integracyjne. 3 grudnia 2018 r. na scenie MDK swoje artystyczne umiejętności zaprezentowały osoby niepełnosprawne. Spektakl „Kopciuszek” to spektakl w wykonaniu integracyjnej grupy teatralnej „Roszada” ze szkoły podstawowej nr 3 w Radomsku. Program „Dla Niepodległej” wykonał „Baśniowy Teatrzyk” z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Radomsku. Grupa teatralna Warsztatów Terapii Zajęciowej w Radomsku przedstawiła sceniczną interpretacje wiersza „Integracja”. Na koniec w programie muzycznym „Jak na ludowo to tylko po góralsku, czyli miłość, miłość w Zakopanem” zaśpiewała i zatańczyła Grupa Teatralna „Michalinki” z Domu Pomocy Społecznej w Radomsku. W przerwach między spektaklami publiczność bawiła się wspólne z animatorką Mikołajką.Prezentacjom teatralnym towarzyszyła wystawa prac plastycznych wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolono-Wychowawczego w Radomsku, Warsztatów Terapii Zajeciowej, Środowiskowego Domu Samopomocy oraz kiermasz świąteczny Specjalnego Ośrodka-Szkolno Wychowawczego oraz Środowiskowego Domu Samopomocy.