PODWIECZOREK Z KATARZYNĄ ŻAK - spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka
23.01 2019

Z okazji Dnia Babci i Dziadka w MDK odbyło się muzyczne spotkanie z Katarzyną Żak pn. „Podwieczorek z …Katarzyną Żak”, które poprowadził Leszek Bonar – dziennikarz TVP Łódź. 23 stycznia 2019 popularna aktorka filmowa, telewizyjna i teatralna opowiedziała radomszczańskiej publiczności historie z życia prywatnego i zawodowego oraz zaśpiewała swoje najpopularniejsze utwory. Katarzyna Żak popularność zyskała dzięki rolom w serialach „Miodowe lata”, „Całkiem nowe lata miodowe” i „Ranczo”. W 1986 ukończyła studia na Wydziale Lalkarskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie Filia we Wrocławiu. W latach 1986–1995 występowała w Teatrze Współczesnym im. Edmunda Wiercińskiego we Wrocławiu. W 1993 otrzymała Nagrodę Towarzystwa Przyjaciół Teatru we Wrocławiu dla młodego aktora. W latach 1995-2011 aktorka warszawskiego Teatru Rampa w Warszawie. Aktualnie występuje w warszawskich teatrach: Roma, Och-Teatr, Capitol, Syrena i Komedia.

Przed koncertem, wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji ich święta, życzenia złożyły dzieci z Grupy Teatralnej SCANDALEK przygotowane przez Dawida Chybalskiego.

Zdjęcia z Mirosław Kercz.