GALA NOWOROCZNA "Z CZARDASZEM PRZEZ OPERETKĘ"
04.01 2019

4 i 5 stycznia 2019 roku odbyły się dwa koncerty pn. „Gala Noworoczna z Czardaszem przez operetkę”. W Miejskim Domu Kultury w Radomsku zagrali Soliści Orkiestry Wiedeńskiej pod dyrekcją Piotra Gładkiego. Muzykom towarzyszyli: Katerina Hebelkova – mezzosopran i Seho Chang – baryton. Galę prowadził Andrzej Poniedzielski. Koncert rozpoczął się życzeniami noworocznymi  od Prezydenta Miasta Radomska Jarosława Ferenca oraz Dyrektora Domu Kultury Elżbiety Kwiatkowskiej. Znakomici muzycy wykonali przed radomszczańską publicznością utwory m.in. W. A. Mozarta, J. Straussa, G. Rossiniego, G. Bizeta, V. Montiego, H. Fajta. W przerwie koncertu publiczność spotkała się w foyer przy lampce szampana i słodkim poczęstunku.