KĘKĘ - KONCERT W MDK
16.02 2019

16 lutego 2019  w sali widowiskowej MDK wystąpił radomski raper Kękę. Na koncert z okazji ferii zaprosili Miejski Dom Kultury w Radomsku i Miasto Radomsko. KęKę, czyli Piotr Siara – urodził się w 1983 roku w Radomiu. Jest jednym z najbardziej lubianych i cenionych raperów w Polsce. Przez wiele lat działał w tzw. podziemiu, gdzie nagrywał kawałki m.in. w projekcie BOAs. Jego prosty język i podwórkowa stylistyka przysporzyły mu wielu fanów. Od 2013 roku artysta współpracuje z wytwórnią Prosto, w której wydał krążki „Takie rzeczy” oraz „Nowe rzeczy”. Obie płyty świetnie się sprzedawały, pierwsza z nich otrzymała platynę, a kolejna podwójną platynę. Artysta stworzył własną wytwórnię, w której wydał trzecią płytę „Trzecie Rzeczy”, a w 2018 r. roku płytę „To tu”.