ARTUR GOTZ ZAŚPIEWAŁ PRZEBOJE KABARETU STARSZYCH PANÓW
10.03 2019

Z okazji Dnia Kobiet w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbył się 10 marca 2019 koncert Artura Gotza. Artysta wystąpił w programie „Kabaret Starszych Panów. Przeboje wszech czasów śpiewa Artur Gotz”.
Na program składały się wielkie szlagiery: „Addio pomidory”, „Jeżeli kochać”, „Już kąpiesz się nie dla mnie”, „Ballada z trupem”, „Kapturek 62”, „Dziewica Anastazja”, „Rodzina”, „Upiorny twist”, „W czasie deszczu dzieci się nudzą”, „Piosenka jest dobra na wszystko”. Była to również wyjątkowa okazja do odkrycia na nowo piosenek mniej znanych: „Torreador i kastaniety”, „Sposoby robienia kariery”, „Wesoły deszczyk”, „Adziba”.
Artur Gotz jest wokalistą, aktorem scen Warszawy i Łodzi, laureatem nagrody „Wokalista Roku 2016”, także tytułowym bohaterem powieści „Idol” Marty Fox. Jego poprzednie płyty, „Obiekt seksualny” i „Mężczyzna prawie idealny”, prezentowane były z wielkim powodzeniem w całej Polsce, także w Europie, USA, Australii i Nowej Zelandii. Artysta zagrał ponad 450 koncertów.