MACHALISTA PRZEBOJÓW - Międzynarodowy Dzień Teatru
26.03 2019

W ramach Międzynarodowego Dnia Teatru w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbył się spektakl muzyczny „Machalista przebojów”. 26 marca 2019 artyści z Teatru Adama Mickiewicza w Częstochowie zaprezentowali wyjątkowy koncert piosenek i ballad największych mistrzów minionego stulecia: Bułata Okudżawy, Jana Wołka, Wojciecha Młynarskiego, Georgesa Brassensa, Edwarda Stachury, Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty. Radomszczańska publiczność usłyszała liryczne i nastrojowe teksty w interpretacji Piotra Machalicy, a także utwory: „Bal na Gnojnej”, „Alkoholicy z mojej dzielnicy”, „Modlitwa”, „Życie to nie teatr”, „Czerwony Kapturek 62” i in. Przed koncertem publiczności wręczono orędzie autorstwa kubańskiego reżysera Carlosa Celdrána.

Scenariusz i reżyseria: Piotr Machalica, Robert Dorosławski
Występują: Piotr Machalica, Adam Machalica, Robert Dorosławski

Akompaniament: Taj Maha Lisa Trio w składzie: Michał Walczak (gitara, tamburyn), Krzysztof Niedźwiecki (gitara, stopa), Andrzej Zielak (bas), Paweł Surman (trąbka, akordeon, instrumenty perkusyjne)