POTRÓJNE MISTRZOSTWO DLA STUDIA ETIUDA Z MDK W RADOMSKU
12.05 2019

W Popowie Głowieńskim 12 maja 2019 odbyły się Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego w Tańcu Towarzyskim Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Pary ze Studia Tańca Towarzyskiego ETIUDA z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku wytańczyły aż cztery tytuły mistrzowskie.
Norbert Głogosz i Klaudia Zielińska zostali Mistrzami Okręgu Łódzkiego zarówno w tańcach standardowych jak i latynoamerykańskich w kategorii młodzieżowej 16 -18 lat. Kacper Zyzik i Milena Gurazda wytańczyli tytułu Vice Mistrzów Okręgu Łódzkiego w tańcach latynoamerykańskich w kategorii 16-18 lat. Adrian Brzozowski i Natalia Smużyńska zostali II Vice Mistrzami Okręgu Łódzkiego w stylu latynoamerykańskim w kategorii 16 -18 lat. Tancerze ze Studia Tańca „Etiuda” uplasowali się na trzech najwyższych miejscach na podium w swojej kategorii wiekowej w stylu latynoamerykańskim.
Studio Tańca Towarzyskiego „Etiuda”, działające w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, prowadzą instruktorzy Katarzyna i Dawid Fiszerowie.