KOLOROWA LOKOMOTYWA 2019
20.08 2019

Rusza VII edycja projektu Łódzkiego Domu Kultury ph. Kolorowa Lokomotywa – Na zielonym szlaku 2019 – projekt ekologiczno-artystyczny dla dzieci z województwa łódzkiego. Miejski Dom Kultury w Radomsku w ramach współpracy będzie realizował projekt w podanych niżej terminach:
I grupa:
1 lipca – zajęcia stacjonarne w MDK
2 lipca – Załęczański Park Krajobrazowy
5 lipca – Leśna Osada Edukacyjna w Kole

II grupa:
20 sierpnia – Leśna Osada Edukacyjna w Kole
22 sierpnia – zajęcia stacjonarne w MDK
23 sierpnia – Załęczański Park Krajobrazowy

Projekt skierowany jest do dzieci w wieku 7 – 12 lat.
Podstawą udziału dziecka w projekcie jest czytelnie wypełniona i podpisana przez opiekuna prawnego karta uczestnictwa – do pobrania w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, ul. Brzeźnicka 5 w Dziale Edukacji Kulturalnej tel. 44/683 52 55.

Partnerzy projektu: Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, Związek Polskich Fotografów Przyrody Okręg Łódzki, Leśna Osada Edukacyjna w Kole.
Projekt dofinansowany ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.

Kolorowa Lokomotywa opis projektu 2019