WIELKI FINAŁ AKCJI „RADOMSKO ZDAJE ANGIELSKI”
06.09 2019

6 września 2019 r. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku miał miejsce Wielki finał akcji „Radomsko Zdaje Angielski”. W ramach tegorocznej, szóstej edycji akcji do egzaminów Cambridge English: B2 First oraz Young Learners przystąpiło ponad czterdzieścioro młodych radomszczan. Podczas podsumowania organizatorzy wręczyli laureatom akcji certyfikaty i nagrody. Najlepsze wyniki na egzaminie B2 First (FCE) zdobyli: Julia Kędra 187 pkt. Borys Gawęcki 186 pkt. Michał Droś 184 pkt. Gościem specjalnym wydarzenia była blogerka i youtuberka Marita Matak, która opowiedziała publiczności o zdrowym trybie życia i odżywiania oraz jak się uczyć, by się nauczyć. Patronat honorowy nad przedsięwzięciem objął Starosta Radomszczański, a patronat medialny redakcja portalu Radomsko24.pl.
Organizatorzy:
– Prywatna Placówka Języków Obcych Horizon