LOREM IPSUM - SPEKTAKL W RAMACH PROGRAMU TEATR POLSKA
31.10 2019

Spektakl „Lorem Ipsum” w wykonaniu Vagabond Physical Collective to trzeci spektakl, który został zaprezentowany 31.10.2019 w Miejskim Domu Kultury w ramach Programu Teatr Polska. Aktorzy to nieformalna grupa artystyczna stworzona przez absolwentów Wydziału Teatru Tańca w Bytomiu, Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. „Lorem Ipsum” – autorski spektakl o przekraczaniu granic w celu zaspokojenia własnych pragnień. To zderzenie sześciu energii twórczych młodych aktorów-tancerzy poszukujących swojego języka, którzy z zaangażowaniem wkraczają na polskie oraz światowe sceny. Prywatnie przyjaciele o podobnych poglądach na sztukę, dążący do budowania możliwości twórczej realizacji autorskich projektów. Zainteresowani prozaicznymi zagadnieniami, które dotykają każdego. W tworzonych obrazach scenicznych zawierają uniwersalne historie, z którymi widz może się utożsamić.

Obsada: Karolina Januszek, Monika Witkowska, Omar Karabulut, Oscar Mafa Jarosław Mysona
Choreografia: Vagabond Physical Collective
Dramaturgia: Anna Turczyńska i Franciszek Szumiński