KRZYSZTOF MAJCHRZAK - KONCERT
02.11 2019

2 listopada o godz. 18.00 w ramach Salonu Sztuki odbył się koncert Krzysztofa Majchrzaka – muzyka improwizatora, kompozytora, producenta muzycznego. „Wirtuoz basu, twórca własnych, unikalnych brzmień, mistrz improwizacji”, jak określił dziennikarz JAZZI Magazine, Krzysztof Majchrzak jest jedną z większych indywidualności w muzyce współczesnej. Improwizator i multiinstrumentalista polsko-francuski, Krzysztof Majchrzak komponuje w obszarze open-fusion, jazzem, rockiem, wolną improwizacją, harmolodic i współczesną muzyką eksperymentalną. Koncert inspirowany był utworami: Witolda Lutosławskiego, Ornette Coleman’a, Krzysztofa Komedy, Jimi Hendrix’a. Publiczność usłyszała także kompozycje własne K. Majchrzaka.