SEANS Z BOBASEM: 1800 GRAMÓW
16.11 2019

Kino Pasja Miejskiego Domu Kultury w Radomsku serdecznie zaprasza przyszłe mamy i młodych rodziców z niemowlakami oraz dziećmi (do 5. roku życia) na Seans z Bobasem! Spotkanie jest okazją do nadrobienia zaległości kinowych.

SEANSE Z BOBASEM przystosowane są do obecności najmłodszych. Na sali kinowej będzie wyższa temperatura, lekko przygaszone światło, a dźwięk będzie ściszony. Układając repertuar cyklu, bierzemy pod uwagę czy w danym filmie nie ma brutalnych scen, wątków erotycznych lub przekleństw, dzięki czemu seanse są całkowicie bezpieczne dla maluchów.

Maluchy będą mogły pobawić się na specjalnie przygotowanym przed ekranem kinowym mini placu zabaw wyposażonym w zabawki, książeczki i pluszaki, a w foyer MDK rozłożony zostanie przewijak.

Podczas seansu dzieci pozostają pod opieką rodziców/opiekunów.

Film: 1800 GRAMÓW

Data: 16 listopada, godz. 16.00

Reżyseria: Marcin Głowacki
Gatunek: Komedia/ dramat
Produkcja: Polska 2019
Czas trwania: 100 minut

Bilety: 14 zł (dzieci do lat 5 – wstęp darmowy)

Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?