„NIEBIESKI KONCERT” W MDK
28.11 2019

W Miejskim Domu Kultury w Radomsku 28 listopada odbył się „Niebieski Koncert” Joanny Kondrat. Joanna Kondrat to pełna wdzięku polska wokalistka młodego pokolenia. Laureatka nagrody im. Anny Jantar (I miejsce) w konkursie Debiuty 2012 podczas 49. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. 11 maja 2017 r. wykonała pierwszy w Europie koncert, stanowiący spotkanie sprawców i ofiar przemocy. Wydarzenie miało miejsce w kościele pw. Dobrego Łotra, na terenie zakładu karnego w Barczewie. Wokalistce na gitarze akompaniował Witold Cisło – kompozytor, producent i multiinstrumentalista. Koncert zorganizowany został w ramach programu Radomszczańskiej Kampanii Przeciwdziałania Przemocy. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa prac plastycznych dzieci i młodzieży „Chce mi się chcieć” realizowana w ramach projektu „Profilaktyczne środy”. Autorami prezentowanych prac byli podopieczni Placówek Wsparcia Dziennego w Radomsku. W nagrodę otrzymali dyplomy i upominki.

?