KONCERT Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA
22.01 2020

Z okazji Dnia Babci i Dziadka w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, 22 stycznia 2020 r. odbył się koncert „Od nocy do nocy” w wykonaniu Joanny Aleksandrowicz. W programie koncertu filmowo – musicalowego radomszczańska publiczności usłyszała m.in. „Noce i dnie”, „Vabank”, „On tak ładnie kradnie”, „Zagraj Antoś tango”, „Walc na orkiestrę”, „Tango”. Przed koncertem życzenia wszystkim Babciom i Dziadkom złożył Krzysztof Zygma – dyrektor MDK. Koncert zakończył się wspólnym śpiewaniem i bisami.

Joanna Aleksandrowicz aktorka i wokalistka młodego pokolenia urodzona w Zduńskiej Woli. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie. Aktorka filmowa i serialowa. Współpracuje z topowymi reżyserami m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim. Zdjęcia aktorki pt. ”Kobieta o poranku” zostały wyróżnione przez włoski portal ”Vouge Italia” oraz brytyjski ”Calumet Photo UK”. Pierwszy koncert filmowo- musicalowy artystka zagrała we współpracy z członkami zespołu Varius Manx. Od tego czasu regularnie koncertuje.

Zdjęcia Mirosław Kercz