PAN ANTENKA I SREBRNY KUBRACZEK - PORANEK TEATRALNY
19.01 2020

19 stycznia 2020 dzieci podczas Poranka Teatralnego obejrzały spektakl „Pan Antenka i srebrny kubraczek” w wyk.Teatru TRIP. Akcja spektaklu rozgrywa się w sklepie z zabawkami. Każda z zabawek marzy o tym, by dostać się w ręce małych dzieci i spędzić u niego całe jego dzieciństwo. Marzą o przyjaźni i dniach spędzonych na wspólnej zabawie. Pewnego dnia w sklepie pojawia się nowa zabawka – Pan Antenka. Piękna, srebrna zabawka o błyszczącym kubraczku, przyciąga wzrok nie tylko chłopców, ale również dziewczynek. Rozpoczyna się ciężki czas dla Lalek i pluszowych Misiów. „Pan Antenka i srebrny kubraczek” to przedstawienie o charakterze edukacyjnym, uczy dzieci tolerancji, otwartości i pokazuje jak ważna jest przyjaźń. Przedstawienie przyjęte gorącymi brawami najmłodszej publiczności i pamiątkowymi zdjęciami z bohaterami.

Spektakl zrealizowano przy współpracy z Miastem Radomsko.