SEANS Z BOBASEM - JAK POŚLUBIĆ MILIONERA
11.01 2020

Kino Pasja Miejskiego Domu Kultury w Radomsku zaprosiło przyszłe mamy i młodych rodziców z niemowlakami oraz dziećmi (do 5. roku życia) na Seans z Bobasem! Spotkanie jest okazją do nadrobienia zaległości kinowych.
SEANSE Z BOBASEM przystosowane są do obecności najmłodszych. Na sali kinowej jest wyższa temperatura, lekko przygaszone światło, a dźwięk ściszony.

11 stycznia o godzinie 16.00 zobaczyliśmy film „Jak poślubić milionera”, czyli komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. Główni bohaterowie filmu zamiast czekać, aż ślepy los ześle im upragnioną miłość, biorą sprawy w swoje ręce i zapisują się na kurs gwarantujący znalezienie drugiej połówki.

Maluchy mogły pobawić się na specjalnie przygotowanym przed ekranem kinowym mini placu zabaw wyposażonym w zabawki, książeczki i pluszaki, a w foyer MDK został rozłożony przewijak.