JOANNA SROCZYŃSKA W GALERII V
27.04 2020

Galeria V również przeniosła się do sieci. Zaglądamy… a tam bardzo miły gość, Joanna Sroczyńska, Na co dzień nasz instruktor. Przypominamy, że pomysł polega na tym, że w pięciu miejscach Radomska : Miejskim Domu Kultury, Muzeum Regionalnym, Miejskiej Bibliotece Publicznej w redakcji Gazety Radomszczańskiej oraz w Restauracji Las przez cały rok prezentowane są prace radomszczańskich artystów plastyków. Dlaczego i tym razem warto poświęcić chwilę… bo Joanna Sroczyńska mówi do nas tak:
„ a kury, co robiły w tym czasie kury?” (Sławomir Mrożek „INDYK” ) goszczą w GALERII V. kury z paper-mache i malowane, na grzędzie i w plenerze, taka mała farma handmade. joanna sroczyńska. jestem. mieszkam. pracuję. odtwarzam. przetwarzam. kreuję.” Nic dodać, nic ująć