(NIE)ZNAJOMI NA PLACU TARGOWYM
28.06 2020

Tym razem pogoda nie przeszkodziła. Na seans Kina Samochodowego przyjechało ponad 100 aut. W niedzielny wieczór  na placu targowym radomszczanie na dużym ekranie obejrzeli film „(Nie)znajomi”. Imprezę zorganizował Miejski Dom Kultury, Miasto Radomsko i Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali m.in. druhowie OSP Bogwidzowy.

Seans miał odbyć się tydzień temu. Plany pokrzyżowała jednak nawałnica, która przeszła nad miastem.

Cieszymy się, że tym razem się udało, a widzowie nie zawiedli. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem podobny seans chcielibyśmy zorganizować na koniec wakacji, 27 sierpnia o godz. 20.00  – mówi Krzysztof Zygma, dyrektor MDK.

Wstęp na projekcję był bezpłatny. Widzowie rozjechali się do domu przed północą.