KULTURA MA GŁOS - NOWA STRONA INTERNETOWA
30.06 2020

Najnowsze informacje kulturalne na nowej stronie www.kulturamaglos.pl w ramach projektu „Kultura ma głos”.  Od 13 czerwca 2020 r. na stronie  można posłuchać audycji radiowej „Kultura ma głos” oraz poznać biogramy i twórczość radomszczańskich artystów w Przeglądzie Twórczości Radomszczańskich Artystów ARTRA. Najmłodsi mogą wziąć udział w wirtualnych warsztatach plastycznych inspirowanych bajkami. Na stronie dostępne są też inne wydarzenia organizowane przez MDK oraz partnerów projektu czyli  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radomsku i Muzeum Regionalnego im.S.Sankowskiego w Radomsku.

Strona www.kulturamaglos.pl, audycja radiowa „Kultura ma głos” i warsztaty online dla dzieci zrealizowane zostaną w ramach zadania „Kultura ma głos” – program „Kultura w sieci” Narodowego Centrum Kultury.

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.