Rejestracja Wolontariuszy 29.Finału WOŚP
09.11 2020

9 listopada 2020 roku Sztab 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, działający w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, rozpoczyna rekrutację wolontariuszy.
Rejestracja odbywać się będzie drogą elektroniczną. Są dwa sposoby rejestracji;

1.Pierwszy sposób online, jest najszybszy, najprostszy i BEZPIECZNY! BEZ WYCHODZENIA Z DOMU, BEZ DRUKOWANIA ZBĘDNYCH DOKUMENTÓW.

• Należy kliknąć w link https://radomsko-5974.wosp.p
    • Następnie (Zapisy wolontariuszy) kliknąć w Rejestracja onlie
    • Założyć konto
    • Przy wypełnianiu ankiety należy załączyć zdjęcie w formacie jpg. powyżej 800×600 pikseli (można je zrobić telefonem)

2. Drugi sposób jest również elektroniczny ale bardziej tradycyjny i nie obędzie się bez drukowania i wizyty w MDK.

• Na naszych stronach internetowych mdkradomsko.pl lub kulturamaglos.pl jest do pobrania ankieta, którą należy wydrukować i wypełnić DRUKOWANYMI LITERAMI, następnie
    należy ją zeskanować i przesłać do nas (wraz ze zdjęciem w formacie jpg. powyżej 800×600 pkseli. Przygotowując zdjęcie wzorujcie się na zdjęciu legitymacyjnym) na adres konkursy@mdkradomsko.pl
  • Po rejestracji z systemu wygenerowane zostanie oświadczenie wolontariusza, po które należy przyjść OSOBIŚCIE (osoby pełnoletnie) i podpisać w siedzibie Sztabu. Natomiast w przypadku osób NIEPEŁNOLETNICH do Sztabu zgłasza się kandydat na wolontariusza wraz z rodzicem lub prawnym opiekunem. Brak podpisów na oświadczeniu to brak identyfikatora i brak możliwości kwestowania podczas 29. Finału.
  • O sposobie zbierania podpisów będziemy informować indywidualnie

ZACHĘCAMY DO REJESTRACJI ZA POMOCĄ PIERWSZEGO SPOSOBU – 100% ONLINE

OBOWIĄZKOWO PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM WOLONTARIUSZA. DO POBRANIA DOKUMENTY:

Regulamin wolontariusza

Ankieta wolontariusza

Ostateczny termin rejestracji upływa z dniem 4 grudnia 2020 roku.
O tym kto zostanie wolontariuszem decyduje kolejność zgłoszeń (Sztab może zarejestrować tylko 230 Wolontariuszy).
Kwestujemy 10 stycznia 2021 roku.
Hasło tegorocznego finału:
„LARYNGOLOGIA, OTOLARYNGOLOGIA I DIAGNOSTYKA GŁOWY. FINAŁ Z GŁOWĄ”

UWAGA!!!
Ze względu na sytuację epidemiczną w kraju nie ma możliwości zabrania oświadczenia do domu – musi być ono podpisane na miejscu w siedzibie SZTABU.
Kontakt ze Sztabem: 501 019 310