KONKURS NA KARTKĘ ROZSTRZYGNIĘTY!
17.12 2020

Bartłomiej Szwast z Dębowca został laureatem Nagrody Głównej w naszym konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową. Serdecznie gratulujemy.

Zostaliśmy zasypani projektami kartek, które napłynęły do nas z różnych zakątków Polski. Nadeszło blisko 150 projektów. Uczestnicy prześcigali się w pomysłach. Zaskakiwali techniką wykonanych prac i kreatywnością. Jury w składzie: Krzysztof Zygma – przewodniczący, Karolina Mysłek i Tomasz Zawadzki miało naprawdę trudne zadanie.

– Poziom był bardzo wysoki. Zwycięzca czyli Bartłomiej Szwast ma dziewięć lat i pochodzi z Dębowca, sprawdziliśmy z Tomaszem, że to miejscowość w województwie podkarpackim, niedaleko Jasła– mówi Karolina Mysłek, artysta plastyk, instruktor MDK
– W tym roku zdecydowaliśmy, że nie będziemy drukować kartek świątecznych, tylko do wszystkich naszych przyjaciół, znajomych wyślemy życzenia elektronicznie – dodaje Krzysztof Zygma, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.

Przypomnijmy, że to właśnie kartka, która zdobyła nagrodę główną została rozesłana z życzeniami od Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.
Poniżej drukujemy protokół z rozstrzygnięcia konkursu.
O sposobie odbioru nagród poinformujemy w późniejszym terminie.

P R O T O K Ó Ł
z rozstrzygnięcia Konkursu Plastycznego online p.h. „Moja kartka bożonarodzeniowa”, które odbyło się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku
w dniu 15.12.2020 r.

15 grudnia 2020 r., Jury w składzie:
1. Krzysztof Zygma – przewodniczący
2. Karolina Mysłek
3. Tomasz Zawadzki
spośród 146 przysłanych elektronicznie prac, postanowiła przyznać:

Nagrodę Główną:
Bartłomiejowi Szwastowi z Dębowca

Poza tym Jury, w związku z wysokim poziomem prac, przyznało:

Nagrodę Specjalną – ex aequo:
Ignacemu Papisowi z Miejskiego Domu Kultury „Bielany” w Warszawie
Patrycji Makowskiej z Radomska

Wyróżnienia otrzymali:
Maria Masłowska z Podcerkawizny
Martyna Mentek z Bloku Dobryszyckiego
Zofia Michalska z Gomunic

Fundatorem nagród jest Miejski Dom Kultury w Radomsku.

Bartłomiej Szwast z Dębowca

Ignacy Papis – 9 lat, WWA grafika komp (pracownia Bielany) Warszawa