OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI IM.TADEUSZA RÓŻEWICZA
19.03 2021

W Roku Tadeusza Różewicza startujemy z Ogólnopolskim Konkursem Recytatorskim im. Tadeusza Różewicza. Szczegóły w regulaminie. Przypominamy, że czekamy na recytację wybranych utworów patrona konkursu, Tadeusza Różewicza.

Oprócz nagród finansowych, Nagrodą Specjalną jest udział w październikowym finale Różewicz Open Festiwal 2021. Konkurs  skierowany jest do młodzieży szkolnej oraz dorosłych recytatorów.

Konkurs jest dwuetapowy, zgłoszenia przyjmujemy do 19 marca 2021 r. Warunkiem udziału w konkursie jest przygotowanie prezentacji konkursowej i przesłanie jej na adres konkursy@mdkradomsko.pl. Szczegóły dotyczące prezentacji, warunków udziału i etapów konkursu w załączonym regulaminie (pliki do pobrania).

Pliki do pobrania:

KARTA ZGŁOSZENIA