Z pasją dla kultury – kultura z pasją

Miejski Dom Kultury w Radomsku

Serdecznie zapraszamy wszystkie placówki oświatowe na nasze seanse szkolne.

Kontakt:

tel. 504 464 995, 

e-mail: kino@mdkradomsko.pl (w temacie Seans szkolny – „tytuł filmu” – „nazwa placówki”)

 


KRAINA CUDÓW, reż. Dylan Brown

KRAINA CUDÓW to wspaniała opowieść o odwadze, przygodzie, potędze wyobraźni i przyjaźni, która z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym widzom.

Główna bohaterka, kilkuletnia June, uwielbia zapuszczać się do pełnego cudów i magii świata własnej wyobraźni. Przewodnikiem po tym niezwykłym świecie jest jej mama, z którą wspólnie wymyślają najbardziej nieprawdopodobne historie. Jedną z nich jest wyimaginowany lunapark, w którym często wspólnie spędzają czas. Pewnego dnia June gubi się w prawdziwym lesie, a szukając drogi do domu, odnajduje wesołe miasteczko pełne niezwykłych atrakcji i zabawnych mówiących zwierząt. Tyle że coś tam nie gra… June szybko orientuje się, że park istnieje tylko w jej wyobraźni, jest więc jedyną osobą, która może przywrócić mu dawny blask. Łącząc siły z niezwykłymi zwierzakami podejmuje się tego zadania.

Film – 2D dubbing, od 5 lat

Harmonogram seansów:

10.05 – godz. 10.30

14.05 – godz. 10.30

20.05 – godz. 10.30

BILETY: 12 zł


PASKUDY. UGLYDOLLS, reż. Kelly Asbury

Paskudy są miłe, bystre i życzliwe, ale nietypowa uroda wyklucza je ze świata pięknych lalek, które mają nieść radość dzieciom. Pogodzone z losem wiodą spokojny żywot w położonej na uboczu mieścinie Uglyville. Dla małej zadziornej Moxy to jednak za mało.  Ona pragnie poznać świat i zrozumieć, dlaczego Paskudom nie dane jest trafiać do rąk dzieciaków. Razem z grupą przyjaciół przedostaje się do skostniałego, pełnego reguł miasta lalek idealnych. Wszystko tu jest eleganckie, symetryczne, ale zimne i pozbawione uroku.  Czy poczucie humoru i niespożyta energia Moxy może to zmienić i udowodnić, że nie trzeba być idealnym, by być wspaniałym?!  Czy Paskudy mają szansę spełnić swoje marzenie i nieść radość dzieciom? No raczej, bo przecież paskudne jest cudne!

Film – 2D dubbing, od 5 lat

Harmonogram seansów:

31.05.2019, godz. 08.30

03.06.2019, godz. 08.30

05.06.2019, godz. 08.30

BILETY: 12 zł


ALADYN, reż. Guy Ritchie

Guy Ritchie za kamerą? Nie będzie miejsca na nudę! Mistrz kina łotrzykowskiego („Porachunki”, „Przekręt”, „Sherlock Holmes”, „Kryptonim U.N.C.L.E.”) wziął na warsztat historię ulicznego rozrabiaki Aladyna (Mena Massoud), który przeżywa liczne przygody w fikcyjnym portowym mieście Agrabah.

Klasyczną animację Disneya twórca wzbogacił o wartką akcję i typowe dla siebie zaczepne poczucie humoru. Fabularna adaptacja „Aladyna” zyskała też moc ekspresji i zupełnie nową siłę wyrazu. Duża w tym zasługa nie tylko znakomitego reżysera, lecz także odtwórców najważniejszych ról, jak choćby Willa Smitha („Ali”, „Faceci w czerni”, „W pogoni za szczęściem”), który wciela się w Dżina. Przebojowy aktor znany przede wszystkim z kina akcji i ról komediowych kreuje w „Aladynie” charyzmatyczną postać, która może w znaczący sposób zaważyć na losach wszystkich bohaterów filmu.

Film – 2D dubbing, od 5 lat

Harmonogram seansów:

31.05.2019, godz. 10.30

03.06.2019, godz. 10.30

05.06.2019, godz. 10.30

BILETY: 12 zł

Partnerzy i sponsorzy