Z pasją dla kultury – kultura z pasją

Miejski Dom Kultury w Radomsku

31.05.2015 - WYSTAWA POKONKURSOWA 'MOJA RODZINA, MÓJ DOM, MOJE MIASTO

31.05.2015 - WYSTAWA POKONKURSOWA 'MOJA RODZINA, MÓJ DOM, MOJE MIASTO"

31 maja w foyer MDK odbyło się uroczyste podsumowanie i otwarcie wystawy pokonkursowej zorganizowanej przez Miejski Dom Kultury w Radomsku w ramach obchodów XVI Radomszczańskich Dni Rodziny. Na konkurs wpłynęły 302 prace w czterech kategoriach wiekowych. 20 maja komisja oceniająca w składzie: Joanna Sroczyńska (przewodnicząca), Ewa Margas – Cyganek i Anna Kulikiewicz po ich obejrzeniu postanowiła przyznać następujące miejsca:

– w kategorii przedszkoli ( wpłynęło 83 prace):
I miejsce ex aequo – Kai Grabowskiej z Publicznego Przedszkola Nr 6 w Radomsku, przygotowanej przez panie Bogusławę Namyślak i Grażynę Dobrakowską.
– Wiktorii Borowik z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Beatę Wolską,
II miejsce ex aequo – Natalii Gębicz z Publicznego Przedszkola Nr 4 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Agnieszkę Grabarczyk – Ciesielską.
– Zuzannie Kowalskiej z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Agnieszkę Ciupińską.
III miejsce ex aequo – Karolinie Bareła z Publicznego Przedszkola Nr 5 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Renatę Nems,
– Angelice Kłosińskiej z Publicznego Przedszkola Nr 5 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Renatę Nems,
– Michałowi Bogaczowi z Publicznego Przedszkola Nr 5 w Radomsku, przygotowanemu przez Panią Renatę Nems

Wyróżnienie otrzymał:
– Kacper Musiatowicz z Zespołu Szkół w Białce, przygotowany przez Panią Lucynę
Stolarczyk

– w kategorii klas I – III (wpłynęło 85 prac):
I miejsce ex aequo – Aleksandrze Koch z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Danutę Kaczmarczyk,
– Justynie Kucharskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Urszulę Jankowską
II miejsce ex aequo – Emilii Sałaj z Zespołu Szkół w Białce, przygotowanej przez Panią Grażynę Hankiewicz
– Nadii Strzebieckiej z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Małgorzatę Dobrowolską. III miejsce ex aequo – Oliwii Olbrych z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Małgorzatę Szymczak
– Damianowi Litwińcowi z Zespołu Szkół w Białce, przygotowanemu przez Panią Grażynę Mironiuk

Wyróżnienia otrzymali:
– Anna Barda z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Dominikę Kubik
– Anna Starczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 w Radomsku, przygotowana przez Panią Urszulę Jankowską
– Mateusz Pluta z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowany przez Panią Małgorzatę Szymczak

– w kategorii klas IV – VI ( wpłynęło 101 prac):
I miejsce – Aleksandrze Broszkowskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Agnieszkę Rakowską
II miejsce ex aequo – Agnieszce Stawskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Małgorzatę Wegner
– Lidii Ciach z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Beatę Bujacz
III miejsce – Laurze Cieleckiej z Publicznej Szkoły podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Małgorzatę Wegner

Wyróżnienia otrzymali:
– Kacper Kowalczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 Gimnazjalnym Nr 5
w Radomsku, przygotowany przez Panią Beatę Bujacz
– Marek Sposób z Zespołu Szkół w Białce, przygotowany przez Panią Grażynę Hankiewicz

– w kategorii klas I – III gimnazjum ( wpłynęły 32 prace):
II miejsce – Ewelinie Hofman z Publicznego Gimnazjum Nr 4 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Grażynę Tomalską

III miejsce ex aequo – Paulinie Kowalczyk z Publicznego Gimnazjum Nr 5 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Małgorzatę Wegner
– Patrycji Mielczarek z Publicznego Gimnazjum Nr 6 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Beatę Bujacz

Wyróżnienia otrzymała:
– Wiktoria Otolińska z Publicznego Gimnazjum Nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Beatę Bujacz

– w kategorii szkół ponadgimnazjalnych (wpłynęła 1 praca)

Wyróżnienie – Małgorzacie Starczyk z Radomska

Nagrody dla laureatów ufundowali: Miasto Radomsko, Komitet Organizacyjny Radomszczańskich Dni Rodziny, Miejski Dom Kultury w Radomsku

Gratulujemy!

Partnerzy i sponsorzy