365 DNI

reż. Barbara Białowąs, erotyczny, Polska 2020, od 18 lat

Bilety: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy, 14 zł grupowy, Tani Poniedziałek

Massimo Torricelli to młody, przystojny i niebezpieczny szef sycylijskiej rodziny mafijnej. Po zamachu, w którym ginie jego ojciec, jest zmuszony przejąć rządy. Laura Biel jest dyrektorką sprzedaży w luksusowym hotelu. Odnosi sukcesy zawodowe, ale w życiu prywatnym brakuje jej namiętności. Podejmuje ostatnią próbę ratowania związku. Razem z partnerem i przyjaciółmi leci na Sycylię. Laura nie spodziewa się, że na jej drodze stanie Massimo – najniebezpieczniejszy mężczyzna na wyspie, który porwie ją, uwięzi i da 365 dni na… pokochanie go. Film powstaje na podstawie bestsellerowej powieści Blanki Lipińskiej.

Na prośbę dystrybutora filmu bilety na seanse 365 DNI w dniach 7-14 lutego będą sprzedawane tylko w kasie MDK, bez możliwości rezerwacji.

20.02.2020r
17:00 21:00