CHAMPIONS OF ILLUSION W MDK

Artyści z międzynarodowej grupy iluzjonistów „Champions of Illusion” podczas europejskiego tourne’e ponownie odwiedzą Polskę.
Zawitają też między innymi do Radomska. Spotkamy ich na scenie MDK już 26 kwietnia 2019 roku!
Zobaczymy niesamowite, zapierające dech w piersiach show gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora będą dosłownie na wyciągnięcie ręki. W realizacji poszczególnych iluzji często uczestniczą osoby zapraszane przez artystów z publiczności.
Może to właśnie tym razem Ty wyciągniesz królika z kapelusza, poczujesz się jak Alicja w Krainie Czarów i przeniesiesz się do świata prawdziwej magii i niesamowitej iluzji!!! Tego spektaklu nie można przegapić!!!

Wydarzenie adresowane jest dla całej rodziny. Zapraszamy wszystkich od lat 3 do 103.
Bilety: 70 zł/90 zł do kupienia w kasie Domu Kultury (Zakładka Teatr) i na portalu:

26.04.2019