GALOWY KONCERT NOWOROCZNY - ZMIANA TERMINU

ZE WZGLĘDU NA ŻAŁOBĘ NARODOWĄ TERMIN GALOWEGO KONCERTU NOWOROCZNEGO ZOSTAŁ ZMIENIONY Z 18.01.2019 NA 24.01.2019 GODZ. 18.00. WEJŚCIÓWKI ZACHOWUJĄ WAŻNOŚĆ.

Starosta Powiatu Radomszczańskiego Beata Pokora oraz Prezydent Miasta Radomsko Jarosław Ferenc zapraszają na Galowy Koncert Noworoczny, który odbędzie się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku.W programie koncertu usłyszymy przeboje z oper, operetek i musicali m.in.: ,,Straszny Dwór”, ,,Wesoła Wdówka”, ,,Baron Cygański”, ,,Księżniczka Czardasza”, ,,Skrzypek na dachu”. Na scenie wystąpią soliści Polskiej Opery Kameralnej: Małgorzata Kulińska, Małgorzata Kustosik, Ewa Szpakowska, Andrzej Niemierowicz. Koncert poprowadzi znany artysta scen operowych Kazimierz Kowalski.

Miejski Dom Kultury w Radomsku informuje, że wejściówki na koncert przekazane przez organizatorów do kasy MDK 3 i 4 stycznia zostały już rozdane.

24.01.2019