GERDA I KAJ - PORANEK TEATRALNY DLA DZIECI

27 stycznia o godz.10.30 zapraszamy na Poranek Teatralny pt. „Gerda i Kaj” Teatru Mer z Łodzi. Spektakl oparty na baśni Andersena „Królowa Śniegu” opowiada o niezwyciężonej sile miłości, wiary i poświęcenia. Kiedy Kaja porywa zła Królowa Śniegu jego siostrzyczka Gerda nie waha się opuścić rodzinny dom i przemierzyć cały świat, aby go odnaleźć. Podczas wędrówki spotyka wiele postaci – czasem miłych i chętnych do pomocy, jak Kruk czy Renifer, czasem dziwnych – Wrona, a czasem nawet groźnych – Mała Rozbójniczka. Czy Gerdzie uda się odnaleźć i odczarować Kaja? Jak sobie poradzi z Królową Śniegu? I co z tym wszystkim ma wspólnego Św. Mikołaj? O tym dowiecie się z naszego najnowszego przedstawienia.

Sala widowiskowa, bilety: 7 zł

27.01.2019