NOWY TERMIN KONCERTU!KOLOR CAFE. PRZEBOJE WŁOSKIE I FRANCUSKIE - MICHAŁ BAJOR Z ZESPOŁEM

Z przykrością informujemy Państwa, że koncert Michała Bajora, który miał odbyć się dziś – 18 października o godz. 18.00 ze względu na niedyspozycję zdrowotną artysty jest przełożony na 19 grudnia o godz. 19.00. Informację tę przekazał publiczności sam Michał Bajor.
Bilety zakupione na dzisiejszy koncert zachowują ważność. Można dokonać ich zwrotu do 24 października 2019.
W imieniu Miejskiego Domu Kultury i Artysty serdecznie przepraszamy i zapraszamy 19 grudnia.

Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany słuchał ich wspaniałych piosenek. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo i piosenki Aznavoura, czy Piaf, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady, od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje. Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie.

Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje i z kilkuset piosenek wybrał 19 , które w większości pierwszy raz nagrał na płycie. Jeszcze raz, na prośbę swoich fanów zarejestrował składankę “Edith” i francuską “ May way”, a od siebie w prezencie dorzucił bonus w postaci “Walca na tysiąc pas” J. Brela, w wykonaniu z 1986 roku, dzięki któremu stał się bardzo rozpoznawalny i popularny. Pozostałe 16 piosenek nagrał pierwszy raz . To bardzo zróżnicowany repertuar od przejmującej “Je sui malade” Dalidy, przez kolorowe “Couleur cafe” Gainsburga , czy “Quando, quando”, aż po “Hymn miłości “Edith Piaf. Wysłuchamy piosenek w pięknych, często nowych tłumaczeniach Rafała Dziwisz, ale i utwory z oryginalnymi tekstami włosko-francuskimi.

Zapraszamy na koncert Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie – Michał Bajor z zespołem, który odbędzie się 19 grudnia 2019 o godz. 19.00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.

Ceny biletów:
Przedsprzedaż do 18 grudnia 2019:
w rzędach I, II, III, V, VI   – 90,- zł
w rzędach od VII do XII – 80,- zł
w rzędach XIII, XIV  oraz balkon od rzędu XVI do XIX – 70,- zł

Sprzedaż w dniu koncertu – 19  grudnia 2019 r:
w rzędach I, II, III, V, VI   – 100,- zł
w rzędach od VII do XII – 90,- zł
w rzędach XIII, XIV  oraz balkon od rzędu XVI do XIX – 80,- zł

W CELU ZAKUPU LUB REZERWACJI ON-LINE PROSIMY WYBRAĆ GODZINĘ  KONCERTU A NASTĘPNIE POLECENIE KUP BILET.

19.12.2019
Kup bilet