KONCERT

KONCERT "LATA 20-TE, LATA 30-TE"

Fascynujące widowisko LATA 20-te LATA-30-te 28. października 2019, godz. 19.00 w MDK!
Zapraszamy Państwa w sentymentalną podróż do czasów, kiedy Polska cieszyła się odzyskaną wolnością.
Ada, to nie wypada, Każdemu wolno kochać, Seksapil… Pomimo upływu lat te szlagiery dwudziestolecia międzywojennego są ciągle popularne, mają swoich wiernych słuchaczy i miłośników, i to nie tylko wśród starszego pokolenia.
Piosenki Jerzego Petersburskiego, Henryka Warsa, Zygmunta Karasińskiego ze znakomitymi tekstami Jerzego Jurandota, Juliana Tuwima czy Mariana Hemara wykonywali cieszący się wielką popularnością artyści kabaretowi oraz aktorzy grający w komediach i melodramatach: Eugeniusz Bodo, Tola Mankiewiczówna, Zula Pogorzelska, Hanka Ordonówna czy Adolf Dymsza. Nasi artyści przypomną te wspaniałe piosenki w nowych aranżacjach. Na wielkim ekranie zobaczyć będzie można wizualizacje z dawnej Warszawy, Lwowa oraz fragmenty z filmów.
Wykonawcy:
Anna Spychalska
Romuald Spychalski
zespół muzyczny pod kierownictwem Marcina Ruty  i Marcina Sekturyka
Prowadzenie:
Maciej Gogołkiewicz
Bilety do nabycia:
kasa MDK / kupbilecik.pl / biletyna.pl / ticketmaster.pl / sklepy: Media Markt, salony EMPIK
info i zamówienia zbiorowe: 518166869
28.10.2019