MACHALISTA PRZEBOJÓW - MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU

W ramach Międzynarodowego Dnia Teatru zapraszamy 26 marca 2019 na wyjątkowy koncert piosenek i ballad największych mistrzów minionego stulecia: Bułata Okudżawy, Jana Wołka, Wojciecha Młynarskiego, Georgesa Brassensa, Edwarda Stachury, Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty … Teksty liryczne, humorystyczne i trochę wspomnień. Czterech muzyków i dwóch narratorów. Zjawiskowy głos i wyjątkowe interpretacje Piotra Machalicy. W programie koncertu m.in. „Bal na Gnojnej”, „Alkoholicy z mojej dzielnicy”, „Modlitwa”, „Życie to nie teatr”, „Czerwony Kapturek 62” i in.

Scenariusz i reżyseria: Piotr Machalica, Robert Dorosławski
Występują: Piotr Machalica, Adam Machalica, Robert Dorosławski

Artyście akompaniuje Taj Maha Lisa Trio w składzie:
Michał Walczak (gitara, tamburyn), Krzysztof Niedźwiecki (gitara, stopa), Andrzej Zielak (bas), Paweł Surman (trąbka, akordeon, instrumenty perkusyjne)

Czas trwania: 90 min.

MIEJSKI DOM KULTURY W RADOMSKU / SALA WIDOWISKOWA

26 marca 2019, godz. 19.00

Bilety: przedsprzedaż: 40 zł – parter, 35 zł – balkon / w dniu koncertu: 50 zł – parter, 45 zł balkon

26.03.2019
Kup bilet