MAJOWA NOC HORRORÓW - MARATON FILMOWY W KINIE PASJA

reżyseria: Lee Cronin
scenariusz: Lee Cronin, Stephen Shields
produkcja: Irlandia
Sarah przeprowadza się ze swoim synkiem do domu na wsi. Pewnej nocy Chris znika, a kiedy się odnajduje, Sarah zaczyna podejrzewać że chłopiec, który wrócił, może wcale nie być jej synem.

ZAKON ŚW. AGATY
reżyseria: Darren Lynn Bousman
scenariusz: Andy Demetrio, Shaun Fletcher
produkcja: USA
Mary – młoda, ciężarna kobieta szuka schronienia w klasztorze na prowincji stanu Georgia. Zakonnice przyjmują ją i obiecują pomoc, ale w zamian oczekują bezwzględnego przestrzegania reguł zgromadzenia i wyrzeknięcia się zepsucia, jakie niesie ze sobą „zewnętrzny świat”. Mary przystaje na te warunki, widząc w klasztorze idealne miejsce dla narodzin dziecka. Z czasem jednak to, co wydawało się bezpiecznym azylem, zaczyna odsłaniać swoją prawdziwą, przerażającą naturę. Czy prześladowana przez widma przeszłości i niemogąca nikomu zaufać Mary, znajdzie w sobie siłę, by wyzwolić się spod kontroli demonicznej matki przełożonej i ocalić duszę swoją oraz nienarodzonego dziecka?

PRODIGY. OPĘTANY
reżyseria: Nicholas McCarthy
scenariusz: Jeff Buhler
produkcja: Hongkong, USA
Ośmioletni Miles pada ofiarą opętania. Jego matka postanawia za wszelką cenę rozwiązać przyczynę aberracji.

04.05.2019r
Kup bilet