CO W DUSZY GRA? - Poranek Filmowy z Disneyem

Poranek Filmowy w Kinie Pasja to najnowsza, premierowa produkcja Disneya „Co w duszy gra?”. Zapraszamy 7 marca o godz. 10.30. Bilety 10 zł.

„Co w duszy gra – nowy film Pete’a Doctera (laureat Oscarów® za Odlot i W głowie się nie mieści) i Kempa Powersa, a wyprodukowany przez nominowaną do Oscara® Danę Murray – ma wszystko, z czego słyną najlepsze produkcje Disneya i Pixara. W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania „Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?”. Joe jest uosobieniem tych pytań. Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 – duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.”

„Muzyka porusza serca. Muzyka i życie to jedno, trzeba tylko nauczyć się ją słyszeć.”

W rolach głównych w polskiej wersji językowej Joe Gardner przemówi głosem Tomasza Kota, a w duszę 22 wcieli się Joanna Koroniewska. W pozostałych rolach będzie można usłyszeć m.in.: Pawła Domagałę, Igora Kwiatkowskiego, Krzysztofa Zalewskiego, Wojciecha Manna, Marka Niedźwieckiego, Hirka Wronę, Piotra „Kędziora“ Kędzierskiego i Krzysztofa „Jankesa“ Jankowskiego.

2D dubbing / gatunek: animacja, komedia, przygodowy / produkcja: USA 2020 / czas trwania: 90 minut / b.o.