SEANS (NIE TYLKO) DLA SENIORA: I ZNOWU ZGRZESZYLIŚMY, DOBRY BOŻE!

SEANS (NIE TYLKO) DLA SENIORA
Film: I ZNOWU ZGRZESZYLIŚMY DOBRY BOŻE!

reż. Philippe de Chauveron, komedia, Francja 2019, 99 minut
bilety: 10 zł

Błogosławieni cierpliwi, którzy czekali na powrót niecodziennej rodziny znad Sekwany.

Christian Clavier i spółka znów rozbawią nas do łez w kontynuacji hitu „Za jakie grzechy, dobry Boże?”. Twórcy jednej z najbardziej kasowych francuskich komedii ostatnich lat nie wzięli sobie do serca mocnego postanowienia poprawy. Dla widowni to bardzo dobra nowina.

Tym razem nie ma mowy o małżeństwach i rozwodach. Gorzej – pary młode z poprzedniej części będą chciały opuścić Francję. Jak daleko posuną się teściowie, by zatrzymać ich w kraju?

Religia, tożsamość i narodowe stereotypy znów trafią na ołtarz krytyki, a państwo Verneuil i inni zostaną wyspowiadani na ekranie z małych i dużych grzechów. Więcej kłopotów, więcej kontrowersji, więcej… zabawy!