SZALONE NOŻYCZKI

„Szalone nożyczki” przełożone z 6 września na 10 grudnia 2020.

„Szalone nożyczki” porywają w wir zabawy i zagadki miliony widzów na całym świecie tak skutecznie, że znalazły się w Księdze Guinnessa. Mieszkańcy Radomska będą mieli okazję obejrzeć ten spektakl w nowej odsłonie z gwiazdorską obsadą. Przebojowy fryzjer wynajmuje lokal od pani Izabeli. Jego salon odwiedzają nader barwne postacie, interes świetnie się kręci, aż dochodzi do tragedii… Właścicielka lokalu zostaje znaleziona martwa. Kto? Kiedy? I dlaczego? Do akcji rusza policja, ale okazuje się, że każdy z obecnych w salonie miał motyw! Detektywi miotają się słuchając sprzecznych zeznań i jest to czas, gdy do akcji wkracza WIDZ. To Widzowie decydują o zakończeniu spektaklu, które za każdym razem może być inne.

Spektakl jedyny w swoim rodzaju, pełen wybuchów śmiechu i interakcji wyśmienitych, gotowych na wszystko aktorów z Widzami!

Starszy Inspektor: Lesław Żurek / Krzysztof Ibisz / Maciej Wilewski

Młodszy Inspektor: Maciej Wilewski / Michał Piróg / Przemysław Cypryański

Pani Dąbek: Urszula Dębska / Joanna Kupińska

Barbara Markowska: Dominika Gwit