WAKACYJNA MAŁA PASJA

Zapraszamy najmłodszych na cotygodniowe spotkania przed wielkim ekranem – zawsze w niedzielę o 10:30, zawsze bilety za 5 zł!

07.07.2019 – zestaw WAKACJE
(„Pamiętnik Florki”: odc. PODRÓŻ, „Kot Miro”: odc. LECIMY NA PLAŻĘ, „Cyrk”: odc. BALERINA)
Dwie historie prezentujące przygody i zabawy jakie można zorganizować podczas wakacji spędzanych nad morzem. Jak ulepić zamek z piasku, cieszyć się nadmorskim słońcem i bezkresem oceanu – o tym opowiedzą ryjówka Florka i kot Miro.

14.07.2019 – zestaw PODRÓŻE
(„Pamiętnik Florki”: odc. OKULARY, „Kot Miro”: odc. DALEKA WYPRAWA, „Cyrk”: SERCE CYRKU)
Czy warto podróżować? Jak to robić? Co można odkryć dzięki wyprawom w dalekie lub bliskie światy? Florka i Kot Miro zabiorą widzów na dwie zupełnie różne wycieczki, by pokazać bogactwo przygód i zabaw, które czekają na każdego małego podróżnika.

21.07.2019 – zestaw MUZYKA
(„Choire Tour”, „Music Dragon”, „Picollo Concerto”, „Tonky”: odc. MUZYKA)
Świat dźwięków to niezgłębiona i tajemnicza kraina czekająca na każdego śmiałka który chce ją odkrywać. Flet, chór, cymbałki, a nawet smok staną się dla młodych widzów przewodnikami pokazującymi harmonię i różnorodność muzyki. Dzieci odkryją dźwięki poszczególnych instrumentów, zobaczą jak za pomocą muzyki można nawiązywać przyjaźnie, czy odkrywać tajemnice własnej wyobraźni.

28.07.2019 – zestaw LATAWIEC
(„Kot Miro”: odc. LOT LATAWCA, „Pamiętnik Florki”: odc. WIATR, „Cyrk”: odc. AKROBACJE NA LINACH)
Florka i Miro zawsze poszukują pretekstu do nietuzinkowej zabawy. Tym razem do wspólnych przygód zaprosi ich wiatr. By móc poznać jego tajemnice każdy z bohaterów będzie musiał znaleźć swój sposób na zbudowanie latawca.

11.08.2019 – zestaw ZWIERZĄTKA
(„Łobuziak”, „Miłek z Czarnego Lasu”, „Cyrk”: odc. KSIĘŻYC I GWIAZDY: odc. OKRĄG I TRÓJKĄT)
Czy każdy z nas zna sekretne życie zwierząt? Czym tak naprawdę zajmują się lisy, borsuki i inne leśne stworzenia, gdy nie są obserwowane przez przyrodników i ekologów. Dwa krótkie filmy prezentowane w secie to typowe historie znane z ezopowych bajek, w których zwierzęta wcielają się w ludzkie role i uczą czym jest przyjaźń i walka o wspólne dobro.

18.08.2019 – zestaw CZYM JEST CZAS?
(„Agatka”: odc. ZEGAR Z KUKUŁKĄ, „Pamiętnik Florki”: odc. CZAS, „Przytul mnie”: odc. CZASEM)
Czasami ludzie ścigają się z czasem, czasami czas gubią… Czym jest czas i czy warto go mieć – bohaterowie tego setu animacji próbują odgadnąć czemu dorosłym tak bardzo potrzebne są zegarki.

25.08.2019 – zestaw DO CZEGO SŁUŻY KSIĄŻKA?
(„Kot Miro”: odc. KSIĄŻECZKA Z RYSUNKAMI, „Agatka”: odc. PAPIERNIK, „Tonky”: odc. KSIĄŻKA MICI, „Tripbook”)
Kilka filmowych opowieści, które pozwolą maluchom zrozumieć: do czego służy książka? Jak można jej używać? Kto lub co w niej siedzi? Czy warto bawić się nią samemu?

21.07.2019r
28.07.2019r