5.11.2017 - MAŁY KSIĄŻĘ

Maly%20ksiaze
5.11.2017 - MAŁY KSIĄŻĘ
5.11.2017r.

Wszystkich, którzy marzą o międzyplanetarnej wyprawie zapraszamy na 5 listopada o godz.10.30 na niezwykły Poranek Teatralny. Historia Małego Księcia, tajemniczego przybysza z asteroidy B612, to ponadczasowa opowieść, która na pewno oczaruje tych najmłodszych, jak i dorosłych widzów.

Tym razem historię z książki Antoine’a de Saint Exupery’ego, przenosimy w magiczny świat muzyki, sztuki lalkarskiej i bajkowej scenografii. Dzięki temu raz jeszcze spojrzymy na świat oczami dziecka, a za sprawą niezwykłych bohaterów, na nowo odkryjemy, co tak naprawdę jest w naszym życiu najważniejsze.

Spotkanie pilota i Małego Księcia, tajemniczego przybysza z innej planety w samym sercu Sahary będzie początkiem naszej podróży w poszukiwaniu szczęścia, wiernej miłości i prawdziwej przyjaźni. Czy razem uda nam się je odnaleźć...?

Antoine de Saint-Exupéry

"Mały Książę"

Przekład: Jan Szwykowski