5.07.2018 – WYCIECZKA DO „MIKROKOSMOSU”

20180705_102551
5.07.2018 – WYCIECZKA DO „MIKROKOSMOSU”

5 lipca 2018 Miejski Dom Kultury w Radomsku dla dzieci spędzających wakacje w mieście zorganizował wycieczkę do Parku Edukacyjnego „Mikrokosmos” w Ujeździe. W parku na ścieżce dydaktycznej dzieci spotkały się z realistycznymi rzeźbami owadów oraz mikroorganizmów. Przewodnicy oprowadzający po parku w przystępny i ciekawy sposób opowiadali dzieciom o życiu każdego z nich w środowisku naturalnym. Ponadto w parku napotkały wiele odmian drzew i krzewów owocowych, rzadkie odmiany drzew i krzewów iglastych oraz kwiatów. Dużą atrakcja dla dzieci jest plac zabaw, na którym uczestnicy wycieczki wyśmienicie się bawili po zwiedzaniu obiektu. Wyprawa do „Mikrokosmosu” to świetny pomysł na ciekawe spędzenie czasu wolnego, który łączy naukę z zabawą na świeżym powietrzu.

Zobacz co zobaczysz