Z pasją dla kultury – kultura z pasją

Miejski Dom Kultury w Radomsku

26.03.2017 - KONKURS PLASTYCZNY NA KARTKĘ WIELKANOCNĄ

Przed porankiem teatralnym 26 marca 2017 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego na „Kartkę Świąteczną – „Wielkanoc 2017” i wręczenie nagród laureatom. Nagrodzone i wyróżnione prace prezentowane są na wystawie pokonkursowej w holu MDK, którą można oglądać do końca marca 2017.

Na konkurs wpłynęło 359 prac w czterech kategoriach wiekowych. 16 marca 2017 r. komisja oceniająca w składzie:
1. Joanna Sroczyńska – przewodnicząca
2. Karolina Mysłek
3. Tomasz Zawadzki
po obejrzeniu wszystkich prac dokonała wyboru i wyłoniła laureatów:

Nagrodę Specjalną, którą będzie upowszechnienie wybranego projektu w formie druku kartki świątecznej z logo Miejskiego Domu Kultury w Radomsku przyznała Blance Nowińskiej z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Anitę Rutkowską.

– w kategorii przedszkola– 131 prac
I miejsce – Laura Siewier z Publicznego Przedszkola Nr 1w Radomsku, przygotowana przez Panią Iwonę Bąkowicz

Wyróżnienia otrzymały:
– Iga Stępień z Publicznego Przedszkola Nr 5 w Radomsku, przygotowana przez Panią Renatę Nems
– Daria Rutkowska z Publicznego Przedszkola nr 3 w Radomsku, przygotowana przez Panią Dorotę Grzegorczyk
– Marta Woźniak z oddziału przedszkolnego przy Zespole Szkolno – Gimnazjalnym Nr 2 w Radomsku, przygotowana przez Panią Dorotę Rzeszot

– w kategorii klas I – III – 175 prac
I miejsce – Anna Drozdek z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Radomsku, przygotowana przez Panią Ewę Chrostowską
II miejsce – Amelia Gniatkowska z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego Nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Małgorzatę Wolską

III miejsce – Jakub Bystrzanowski z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnym Nr 2 w Radomsku, przygotowany przez Panią Iwonę Machurę

Wyróżnienia otrzymali:
– Julia Tatara z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnym Nr 2 w Radomsku, przygotowana przez Panią Katarzynę Gonerę – Bartnik
– Pola Nitecka z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Radomsku, przygotowana przez Panią Ewę Chrostowską
– Kacper Smolarek z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku, przygotowany przez Panią Agnieszkę Rakowską

– w kategorii klas IV – VI – 49 prac

III miejsce ex aequo –Anna Idziak
 z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego Nr 2 w Radomsku, przygotowana przez Panią Grażynę Tomalską
– Marcin Tkacz z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5  w Radomsku, przygotowany przez Panią Agnieszkę Rakowską
– Weronika Kowalska z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Radomsku, przygotowana przez Panią Ewę Chrostowską

Wyróżnienia otrzymali:
– Aleksandra Wieczorek z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego Nr 2 w Radomsku, przygotowana przez Panią Krystynę Wódkę ,
– Norbert Pukacz z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Radomsku, przygotowany przez Panią Agnieszkę Rakowską

– w kategorii klas gimnazjalnych – 3 prace

Wyróżnienie otrzymała:
– Justyna Krystaszek z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego Nr 2 w Radomsku, przygotowana Przez panią Annę Spychało

Ponadto Przewodnicząca Komisji Pani Joanna Sroczyńska postanowiła przyznać swoją Nagrodę Specjalną Mai Krawczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Ewę Chrostowską.

Nagrody dla laureatów ufundował Miejski Dom Kultury w Radomsku

Dsc00340Dsc00337Dsc00336Dsc00335Dsc00326Dsc00356Dsc00358

Partnerzy i sponsorzy