Z pasją dla kultury – kultura z pasją

Miejski Dom Kultury w Radomsku

3 -4.03.2017 - KONKURS WOKALNY "MIKROFON 2017"

W sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Radomsku 5 marca 2017 r. Koncertem Laureatów zakończyły się dwudniowe przesłuchania 94 uczestników Konkursu Wokalnego „Mikrofon 2017” pod patronatem Prezydenta Miasta Radomska. Koncert, w którym wystąpili laureaci I, II i III miejsc poprzedzony został uroczystym podsumowaniem, wręczeniem nagród i pamiątkowych dyplomów.

Laureaci konkursu:

kategoria kl. I – III

I miejsce – Ksawery Bednarek z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 10 w Radomsku
II miejsce ex aequo – Katarzyna Kowalczyk z Miejskiego Domu Kultury w Opocznie i Bartosz Bąk z Zespołu Szkół w Kłomnicach
III miejsce – Komisja nie przyznała

Wyróżnienia:
– Bartosz Kuchta z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu im. Jana Justyny w Moszczenicy
– Jakub Sobczyk z Niepublicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomsku
– Zuzanna Chrząstek z Zespołu Wokalno – Instrumentalnego „Tęczowe Nutki” z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku

kategoria kl. IV – VI

I miejsca – Oliwia Kopiec z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Radomsku
II miejsce – Kinga Bąbol z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu im. Jana Justyny w Moszczenicy
III miejsce – Magdalena Kierasińska z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Radomsku

Wyróżnienia:
– Anna Olejniczak z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomsku
– Barbara Moroń z Zespołu Szkolno – Gimnazjalnego w Pławnie
– Julia Drożdżyńska z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach

kategoria kl. gimnazjalne

I miejsce – Malwina Wojciechowska z Gimnazjum Miejskiego im. Jana Pawła II w Głownie
II miejsce ex aeuqo – Weronika Nowak z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu im. Jana Justyny w Moszczenicy i Maria Markiewicz z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach
III miejsce – Michał Makowski z Publicznego Gimnazjum w Dziepłóci

Wyróżnienia:
– Emilia Rokita z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach
– Katarzyna Utratna z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach
– Dominika Musiał z Publicznego Gimnazjum w Gidlach
– Zuzanna Krzywaźnia z Gminnego Ośrodka Kultury w Kleszczowie

kategoria kl. ponadgimnazjalne
I miejsce – Komisja nie przyznała
II miejsce – Karolina Łuszczyna – Nowicka z Zespołu Wokalno – Instrumentalnego „Impresja” z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku
III miejsca ex aeuqo – Adrianna Moroń z II Liceum Ogólnokształcącego w Radomska i Michalina Iwańska – Sosnowska z Łowicza

Wyróżnienia otrzymali:
– Katarzyna Błaszczyk z Gminnego Ośrodka Kultury w Gidlach
– Adam Stankiewicz z III liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Piotrkowie TrybunalskimDsc09580Dsc09590Dsc09601Dsc09611Dsc09582Dsc09596Dsc09594Dsc09605

Partnerzy i sponsorzy