Z pasją dla kultury – kultura z pasją

Miejski Dom Kultury w Radomsku

5.06.2016 - KONKURS PLASTYCZNY "MOJA RODZINA, MÓJ DOM, MOJE MISATO"

5 czerwca 2016 r. w Miejskim Domu Kultury w Radomsku odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu plastycznego „Moja rodzina, mój dom, moje miasto” i wręczenie nagród laureatom. Nagrodzone prace zaprezentowane zostały na wystawie pokonkursowej w holu MDK. Konkurs zorganizowany został w ramach obchodów XVII Radomszczańskich Dni Rodziny.

Na konkurs wpłynęło 189 prac w czterech kategoriach wiekowych. Laureatów wyłoniło 24 maja 2016 r. jury w składzie: Damian Grabarczyk (przewodniczący), Ewa Margas – Cyganek, Anna Kulikiewicz.

– kategoria przedszkola:

I miejsce ex aequo – Lena Gawlikowska z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Barbarę Mosińską,
– Dawid Hanuszek z Publicznego Przedszkola Nr 4 w Radomsku, przygotowany przez Panią Renatę Kowalczyk,

II miejsce ex aequo – Laura Roszkowska z Publicznego Przedszkola Nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Ewę Dydoń,
– Oliwia Sztompka z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Barbarę Mosińską,

III miejsce ex aequo – Hanna Plucińska 
z Publicznego Przedszkola Nr 4 w Radomsku, przygotowana przez Panią Renatę Kowalczyk,
– Sebastian Smurzyński z Publicznego Przedszkola Nr 4 w Radomsku, przygotowany przez Panią Agnieszkę Grabarczyk- Ciesielską.
– Lena Załęcka z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Jadwigę Grzegorczyk.

Wyróżnienia:

– Oliwier Ostojski z Publicznego Przedszkola Nr 4 w Radomsku, przygotowany przez Panią Renatę Kowalczyk,
– Mikołaj Wawrzyńczyk z Publicznego Przedszkola nr 4 w Radomsku, przygotowany przez Panią Agnieszkę Grabarczyk-Ciesielską,
– Szymon Orlik z Publicznego Przedszkola nr 4 w Radomsku, przygotowany przez Panią Agnieszkę Grabarczyk-Ciesielską,
– Maja Balter z Publicznego Przedszkola nr 5 w Radomsku, przygotowana przez Panie Bogumiłę Kuźnik i Elżbietę Stępień,
– Aleksandra Owczarek z Publicznego Przedszkola nr 1 w Radomsku, przygotowana przez Panią Małgorzatę Sobiech.

– kategoria klasy I – III :

I miejsce ex aequo – Maciej Niedźwiecki z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowany przez Panią Małgorzatę Szymczak
– Magdalena Gębicz z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Radomsku, przygotowana przez Panią Danutę Kaczmarczyk,
– Oliwia Panicz z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Dominikę Kubik,
– Zofia Rak z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Dominikę Kubik,
– Pola Nitecka z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Radomsku,

III miejsce – Michał Stolarczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 8 w Radomsku,

Wyróżnienia:
– Julia Skórka z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Dominikę Kubik,
– Mateusz Rozpara z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku, przygotowany przez Panią Dominikę Kubik,
– Bartosz Poteralski z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku, przygotowany przez Panią Dominikę Kubik,
– Nikola Ratecka z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Małgorzatę Szymczak,
– Anna Barda z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Dominikę Kubik,
– Salomea Nebożyńska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Radomsku, przygotowana przez Panią Elżbietę Nowak,

– kategoria klasy IV – VI:

I miejsce – Julia Stacherska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Radomsku, przygotowana przez Panią Ewę Chrostowską

II miejsce – Weronika Zarębska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Radomsku, przygotowana przez Panią Elżbietę Nowak

III miejsce ex aequo – Jakub Piasecki z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowany przez Pana Lecha Janasa,
– Franciszek Pawłowski z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Radomsku, przygotowany przez Panią Elżbietę Nowak,

Wyróżnienia:
– Karolina Woch z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Radomsku, przygotowana Panią Elżbietę Nowak,
– Katarzyna Klajnowska z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 7 w Radomsku, przygotowana Panią Renatę Koch,
– Bartłomiej Kurowski z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku, przygotowany Pana Lecha Janasa,
– Piotr Kuliś z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 w Radomsku, przygotowany Panią Elżbietę Nowak,

– w kategorii klas I – III gimnazjum jury nie wyłoniło laureatów

– w kategorii klas szkół ponadgimnazjalnych:

I miejsce – Natasza Chrostowska z II Liceum Ogólnokształcącego w Radomsku,

Nagrody dla laureatów ufundowali:
– Miasto Radomsko
– Komitet Organizacyjny Radomszczańskich Dni Rodziny
– Miejski Dom Kultury w Radomsku

Dsc08822Dsc08829

Dsc08834Dsc08836Dsc08851

Partnerzy i sponsorzy