Z pasją dla kultury – kultura z pasją

Miejski Dom Kultury w Radomsku

KONKURS RECYTATORSKI DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I GIMNAZJÓW.DZIEŃ PIERWSZY

Za nami pierwszy dzień rywalizacji uczestników w Konkursie Recytatorskim dla Szkół Podstawowych i Gimnazjów, który tradycyjnie odbył się w się w sali kameralnej MDK. W dniu 16 maja zaprezentowali się uczniowie klas I – II i III – IV.

Komisja w składzie:

1. Dawid Chybalski– przewodniczący Jury
2. Dominika Szwed
3. Marta Kołatek

w kategorii klas I – II ( 16 recytatorów) postanowiła przyznać:

I miejsce ex aequo – Aleksandrze Kowalczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Grażynę Szwed
i Gabrieli Włodarczyk z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Ewę Kawkę.

II miejsce – Franciszkowi Gzikowi z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 8 w Radomsku, przygotowanemu przez Panią Ewę Rak.

III miejsce – Idze Kosowskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Ewę Wasiluk.

Wyróżnienia otrzymali:

Iwo Kubanik z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 9w Radomsku, przygotowany przez Panią Elżbietę Bartnik.
Maja Paradowska z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Radomsku przygotowana przez Panią Ewę Sterczewską.
Oliwia Pokora z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Radomsku, przygotowana przez Panią Urszulę Jankowską.
Zuzanna Berlanka z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Radomsku , przygotowana przez Panią Annę Kaliszyk.

w kategorii klas III – IV (20 recytatorów) postanowiła przyznać:

I miejsce – ex aeuqo Martynie Maciejewskiej – z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Magdalenę Karkowską – Gieroń.
i Antoninie Zielińskiej z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Danutę Kaczmarczyk.

II miejsce – ex aequo Marii Dobosz z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Annę Śliwakowską
i Danielowi Karkoszce z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 7 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Marię Śledź.

III miejsce – ex aequo – Oldze Oleszczuk z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Grażynę Dettlaff.
Oldze Zatoń z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 9 w Radomsku, przygotowanej przez Panią Barbarę Piotr – Placzyńską.

Wyróżnienia otrzymali:

Weronika Ziółkowska z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 8 w Radomsku, przygotowana przez Panią Jolantę Ruszkiewicz.
Jakub Broszkowski z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 8 w Radomsku, przygotowany przez Panią Jolantę Stępień.
Lena Misztalska z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowana przez Panią Dominikę Kubik.
Igor Kruszewski z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6 w Radomsku, przygotowany przez Panią Dominikę Kubik.
Dominika Wójcik z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Radomsku, przygotowana przez Panią Grażynę Dettlaff.

Fundatorami nagród są:
Miasto Radomsko
Miejski Dom Kultury w Radomsku.

Partnerzy i sponsorzy