MDK

Top-foto

JUBILEUSZOWE XX RADOMSZCZAŃŚKIE SPOTKANIA INTEGRACYJNE

Miejski Dom Kultury w Radomsku, Miasto Radomsko, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Radomsku, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Środowiskowy Dom Samopomocy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Komenda Powiatowa Policji w Radomsku zapraszają w dniach 25 – 28 maja 2017 do udziału w XX Radomszczańskich Spotkaniach Integracyjnych. W programie imprezy, która cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób niepełnosprawnych i zdrowych będzie m.in. warsztaty, projekcja filmowa, koncerty oraz piknik.25 maja, godz. 10:00 Integracyjne Warsztaty Artystyczne: RAZ NA LUDOWO - Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Radomsku26 maja, godz. 11:00 Filmowe Spotkania Integracyjne: ZANIM SIĘ POJAWIŁEŚ - Miejski Dom Kultury w Radomsku; sala widowiskowa, wstęp wolny27 maja, godz. 17:00 Koncert Galowy: THE POSTMAN (m.in. przeboje Beatlesów i Polskiego Big Bitów), JANUSZ YANINA IWAŃSKI (m.in. utwory: "Tolerancja", "Wielkie podzielenie", "Kręci się", "Jest tak jak jest" i inne piosenki z własnego repertuaru); sala widowiskowa, wstęp za wejściówkami28 maja, godz. 13:00 Rodzinny Piknik Integracyjny: WYSTĘPY, KIERMASZE, WARSZTATY, ZABAWY, DEGUSTACJE (występują: przedszkolaki z PP nr 2 i 6, uczniowie z SP nr 3, uczniowie ZSDiOŚ, zespół "Pod presją" - ŚDS/MOPS, Fundacja "Promień Radości", zespół "Tęczowe Nutki" - MDK, Orkiestra Dęta z Kamieńska, Koło Dzieci Niepełnosprawnych i SOS-W w spektaklu "Rzepka", zespół wokalny SOS-W, Ksawery Bednarek z SP nr 10, Kamila Dajcier - WTZ, Klub Sportowy "Orient", Klub Sportowy Karate Tradycyjnego Częstochowa); Park ŚwiętojańskiDodatkowo wystawa prac plastycznych: podopiecznych ŚDS, SOS-W, DPS, MOPS, WTZ, Szczepana Kołodziejskiego oraz fotografii Artura Rogalskiego.Imprezom towarzyszyć będzie zbiórka pieniędzy na leczenie Maciusia Saternusa.

Belka Ze Sponsorami

SPEKTAKL PRZEBÓJ SEZONU - ODWOŁANY
Przeboj%20sezonu

Informujemy, że spektakl "Przebój sezonu" został odwołany decyzją organizatora. Zakupione bilety można zwrócić w kasie MDK.

XVIII RADOMSZCZAŃSKIE DNI RODZINY
Bez%c2%a0tytu%c5%82u

Tegoroczne XVIII RADOMSZCZAŃSKIE DNI RODZINY odbywają się pod hasłem „KRYZYS MAŁŻEŃSTWA CZY MAŁŻONKÓW?”. Niżej wydarzenia odbywające w MDK Radomsko w ramach Dni Rodziny:4.06. godz.10.30
XVIII RADOMSZCZAŃSKIE DNI RODZINY ph. Kryzys małżeństwa czy małżonków?
W programie: rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Moja rodzina, mój dom, moje miasto” oraz otwarcie wystawy pokonkursowej. Prezentacja fotografii ze spektaklu Miejskiego Teatru Źródło „Przed sklepem jubilera” Karola Wojtyły
Sala widowiskowa. Wstęp wolny
oraz Poranek Filmowy - projekcja animacji WIELKA WYPRAWA MOLLY reż. Matthias Bruhn , Michael Ekbladh, Ted Sieger/ czas trwania: 1h 10 minut
Sala widowiskowa. Bilety: 1 zł9.06. godz.19.00
XVIII RADOMSZCZAŃSKIE DNI RODZINY
Program poetycko - muzyczny KROMKA SZCZĘŚCIA w wykonaniu SCENY POEZJI.
Scenariusz i reż. Małgorzata Wesołowska - instruktora MDK, muzyka Beata Garbarz – Hebda
Sala kameralna. Wstęp wolny

Przedstawienie opowiada o SZCZĘŚCIU, miłości i małżeństwie.10.06. godz. 19.00
XVIII RADOMSZCZAŃSKIE DNI RODZINY
RADUJCIE SIĘ ZAWSZE W PANU Koncert zespołu 77 FM
Sala widowiskowa. Wstęp wolny.

77FM Formacja z Mocą to chrześcijański skład muzyczny z Częstochowy. Grają utwory własne i covery znanych zespołów po to, aby ludzie na ich koncertach mogli pośpiewać, pobyć z Bogiem we wspólnocie ludzi myślącymi i czującymi podobnie.SZCZEGÓŁOWY PROGRAM IMPREZ DO POBRANIA TUTAJXVIII RDR pod honorowym patronatem Ks. Arcybiskupa dr Wacława Depo, Metropolity Częstochowskiego.

24-25.05 – „ŚWIERSZCZYKOWE WIERSZE” – KONKURS RECYTATORSKI DLA PRZEDSZKOLAKÓW
%c5%9bwierszczykowe%20wiersze

W Miejskim Domku Kultury w Radomsku 24 i 25 maja 2017 r. o godz. 9.00 rozpoczną się przesłuchania uczestników konkursu recytatorskiego „Świerszczykowe wiersze”. O miejsce wśród laureatów rywalizować będą najmłodsi recytatorzy – radomszczańskie przedszkolaki. Celem konkursu jest: rozbudzenie zamiłowań recytatorskich wśród przedszkolaków, popularyzacja twórczości poetyckiej dla dzieci, doskonalenie kultury żywego słowa. W konkursie mogą wziąć udział dzieci z radomszczańskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przy szkołach podstawowych. Konkurs przeprowadzony będzie w dwóch kategoriach: recytatorskiej i piosenki przedszkolnej.
.
Przebieg konkursu:
- 24.05.2017 r. o godz. 9.00 – recytacja
- 25.05.2017 r. o godz. 9.00 – piosenka przedszkolna

Organizatorem konkursu - Miejski Dom Kultury w Radomsku.
Współorganizator: Miasto Radomsko.

26.05.2017 – „MAŁE GRANTY MDK” - PREZENTACJA MURALU „UCZTA DLA OCZU”
Mg%20logo

Miejski Dom Kultury w Radomsku zaprasza 26 maja 2017 r. mieszkańców miasta na podsumowanie projektu „Uczta dla oczu” realizowanego w ramach konkursu „Małe granty MDK”. Prezentacja muralu odbędzie się w Radomsku przy ul Reymonta 37 o godz. 16.30.

31.05 - DKF: DOBRZE SIĘ KŁAMIE W MIŁYM TOWARZYSTWE
7768932.6

Siedmioro długoletnich przyjaciół spotyka się na kolacji. Dla urozmaicenia wieczoru rozpoczynają zabawę polegającą na dzieleniu się między sobą treścią każdego SMS-a, e-maila lub rozmowy telefonicznej, jakie otrzymują w trakcie spotkania. Kiedy tym samym wiele tajemnic zaczyna wypływać na światło dzienne, niewinna gra rodzi konflikty, które niełatwo będzie zażegnać...

31 maja, godz. 20:00

reżyseria: Paolo Genovese
gatunek: Dramat, Komedia
produkcja: Włochy
czas: 97 min.
bilety: 12 zł z kartą DKF, 15 zł ulgowy, 17 zł normalny

02.06 - PINOKIO - TEATRALNY DZIEŃ DZIECKA
3

2 czerwca 2017 r. o godz.9.00 i 11.00 Scena Regionalna im.S.Jaracza w Miejskim Domu Kultury w Radomsku zaprasza Najmłodszych na przedstawienie pt. "Pinokio" Teatr Lalek "RABCIO" z Rabki - Zdrój.

„Pinokio” to opowieść o życiu, o dojrzewaniu, o stawaniu się z pajaca człowiekiem. Bo przecież pajac czy osioł to wcale nie brzmi dumnie. Ale nawet będąc nimi – można dorosnąć, zrozumieć, zmienić się. Ile jest z Pinokia w każdym z nas? Czy Pinokio to urwis, czy szukający własnej tożsamości zagubiony i zapatrzony we własne potrzeby chłopiec?
Inscenizacja włącza opowieść o drewnianej lalce w widowisko teatralne przygotowane przez trupę wędrujących komediantów. To oni tworzą niepowtarzalną aurę i grupę aktorską niemalże z Cirque du Soleil, która zabiegami czysto teatralnymi przemienia swój teatralny wóz w kolejne miejsca znane z historii Pinokia – dom Dżeppetta, Pole Cudów, Cyrk, Wesołe Miasteczko.

Drewniany pajac, który stał się człowiekiem, skończył 131 lat! Urodził się we Włoszech i mimo wieku wciąż jest młody, wciąż niepoprawny, przyciągający widzów oraz czytelników. „Pinokio” to jedna z najbardziej znanych powieści dla dzieci, która kształtuje wyobraźnię dzieci i jest źródłem wielu inspiracji teatralnych i literackich.

Bilety: 16 złNa motywach Carla Collodiego
Adaptacja, Reżyseria – Jarosław Antoniuk
Asystent reżysera - Piotr Serafin
Scenografia Ewa Farkašová
Muzyka - Bogdan Szczepański

Obsada :
Pinokio - Krystyna Kachel
Wróżka, Przechodzień II - Ewelina Klocek
Arlekin, Kot, Knot - Karol Krzystanek
Kolombina, Lis - Agnieszka Kwiatkowska Ogniojad, Gospodarz - Łukasz Łęcki Dżepetto, Przechodzień I - Piotr Serafin
Czas trwania: 1 h 5 min.

3.06. – III MISTRZOWSKI KURS INTERPRETACJI
Plakat%20-%20mistrzowski%20kurs%20interpretacji

Miejski Dom Kultury w Radomsku zaprasza  3 czerwca 2017 r. uzdolnioną muzycznie młodzież do udziału w III Mistrzowskim Kursie Interpretacji pod kierunkiem Piotra Gładkiego (skrzypce), prof. Stanisława Pasierskiego (kontrabas) i Kateriny Hebelkovej (wokal). Warsztaty odbywać się będą w godz. 10.00 – 13.00 i 14.00 – 18.00.
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy przyjmuje Dział Edukacji Kulturalnej tel. 44 683 52 55, 501 019 310.

05.06 - SAMOSPALENIE - MONODRAM PRZEMYSŁAWA BLUSZCZA
Samospalenie

Miejski Dom Kultury w Radomsku zaprasza 5 czerwca 2017 o godz. 9.00 oraz o 11.00 na monodram Krzysztofa Szekalskiego pt. „Samospalenie” w wykonaniu Przemysława Bluszcza.
(Anty)bohater minionego systemu, pozbawiony przywilejów i władzy - próbuje zrekonstruować swoją drogę, odzyskać ciągłość własnej biografii, zrozumieć i zdefiniować swoją tożsamość. Kim jest lub też kim mógłby być..?

Spektakl jest próbą stworzenia takiego portretu. Nieoczywistego, prowokującego, portretu wielokrotnego, w którym fikcja i kreacja przeplatają się z realnym głosem historycznych faktów.
Przemysław Bluszcz odważnie wkracza w obie te rzeczywistości. Stwarza je na scenie
w skondensowanych, mocnych obrazach, które drażnią, wzruszają, czasem śmieszą, a zarazem podważają jednoznaczność ocen postaw ludzi uwikłanych w zbrodnie minionego systemu.

09.06 - KULTURA W OKRESIE MIĘDZYWOJENNYM
Spotkanie4

Zapraszamy 9 czerwca o godz. 17.00 na spotkanie ph. "Kultura w okresie międzywojennym", organizowanym w ramach projektu "Wieczorek radomskowski" - Małe Granty MDK.  W programie: wykład „Życie kulturalne Radomska w dwudziestoleciu międzywojennym" , który poprowadzi beneficjentka  Justyna Drozdek. Nie zabraknie również rozmów o Kinemie, zespołach muzycznych, chórach i kabaretach działających w mieście.


Galeria MDK, 09.06. godz. 17.00, wstęp wolny.

IX EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU POETYCKIEGO IM. JANUSZA RÓŻEWICZA
Logo%20rof

21 marca został ogłoszony regulamin IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Janusza Różewicza. Konkurs jest dwuetapowy i skierowany do autorów przed debiutem. Warunkiem uczestnictwa w pierwszym etapie jest nadesłanie 5 wierszy własnego autorstwa (w 4 egzemplarzach), które nie były dotychczas publikowane Utwory podpisane godłem (słownym pseudonimem) należy przesłać do 1 sierpnia 2017 r. na adres: Miejski Dom Kultury, ul. Brzeźnicka 5, 97-500 Radomsko, dopisek „Konkurs poetycki”. Utwory będą oceniane przez jury w składzie: Bohdan Zadura (poeta, prozaik, krytyk literacki, redaktor naczelny czasopisma „Twórczość”), Ireneusz Kaczmarczyk (poeta, krytyk, publicysta, wykładowca akademicki) i Dorota Koman (poetka, autorka radiowych i telewizyjnych audycji o książkach).
Nagrodę stanowi druk utworów w formie tomiku poetyckiego – nakład 1000 egzemplarzy.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu (do pobrania TUTAJ ).

X PLENER MALARSKI „PEJZAŻ MALOWANY ZIEMI ŁÓDZKIEJ – SPOTKAJMY SIĘ W POWIECIE RADOMSZCZAŃSKIM”.
Logo_pejza___koral_2016_300

Miejski Dom Kultury w Radomsku, Miejski Ośrodek Kultury w Konstantynowie Łódzkim oraz Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego są organizatorami X edycji pleneru malarskiego dotyczącego regionu łódzkiego pt. „Pejzaż malowany ziemi łódzkiej – spotkajmy się w powiecie radomszczańskim”. Poprzednie edycje plenerów odbyły się w powiecie poddębickim, pabianickim, opoczyńskim i zgierskim. W tegorocznej edycji projektu współpracę przy jego realizacji podjęły z nami gminy: Przedbórz, Dobryszyce, Kamieńsk, Kobiele Wielkie, Żytno, Wielgomłyny oraz Radomsko. Plener organizowany jest w dwóch etapach: otwartym, w którym bierze udział około 40 artystów w okresie 04.05-30.07.2017r. oraz stacjonarnym, w którym weźmie udział około 30 artystów w terminie 03-9.07.2017r. w siedzibie powiecie radomszczańskim.
W projekcie będą uczestniczyć artyści z województwa łódzkiego, z terenu całej Polski, z zagranicy, a także artyści-malarze tworzący na terenie powiatu radomszczańskiego. Tematem dzieł będą pejzaże, zabytki architektury świeckiej i sakralnej, zabytki przyrody oraz ważne miejsca związane z historią powiatu radomszczańskiego. Powstałe dzieła zostaną zaprezentowane we wrześniu na wernisażu wystawy poplenerowej, otwierającym kolejną edycję Mixera Regionalnego w Łódzkim Domu Kultury. Wystawa ma charakter wędrowny i po wernisażu zostaną zorganizowane kolejne otwarcia wystaw w instytucjach kultury powiatu radomszczańskiego w okresie od września do grudnia 2017 roku. Potem obrazy będą pokazane na terenie innych powiatów regionu łódzkiego. Dopełnieniem wydarzenia jest katalog poplenerowy , w którym oprócz prezentacji dzieł malarskich znajdą się informacje o powiecie radomszczańskim oraz gminach i instytucjach biorących udział w projekcie. X Plener Malarski „Pejzaż malowany ziemi łódzkiej – spotkajmy się w powiecie radomszczańskim” objęty jest patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego, Starosty Powiatu Radomszczańskiego, Prezydenta Miasta Radomska, Burmistrza Konstantynowa Łódzkiego. Plener jest aktualnie największym tego typu wydarzeniem w Polsce i gromadzi kolekcję 630 obrazów ukazujących piękno ziemi łódzkiej.
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy artystów do współorganizacji projektu dla dobra promocji tego co najpiękniejsze i najwartościowsze w powiecie radomszczańskim oraz poszczególnych jego gminach.

RADOMSZCZAŃSKI SZTAB WOŚP W MDK UHONOROWANY MEDALEM!
Certyfikat

10 kwietnia 2017 r. spotkała nas miła niespodzianka, którą było uhonorowanie Radomszczańskiego Sztabu WOŚP, działającego w Miejskim Domu Kultury w Radomsku, medalem za 25 lat wspólnego grania z Fundacją „Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”. W liście od Fundacji czytamy: „… graliście na medal, nie tylko w tym roku, ale od wielu, wielu lat jesteście z nami, za co dziękujemy z całego serca!...”.
Naszym sukcesem chcielibyśmy się podzielić ze wszystkimi, którzy wspierają nasze działania przy organizacji kolejnych edycji Finału WOŚP.
Pamiętajcie, że gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

ROF Z DOTACJĄ MKiDN!
R%c3%b3%c5%bcewicz%20open%20festiwal

Z radością informujemy, że MDK Radomsko zdobył dotację na realizację Różewicz Open Festiwal 2017. Dofinansowanie w wysokości 55 000 zł przyznał Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Teatr i Taniec. Wniosek przygotowany przez MDK znalazł się w grupie najwyżej punktowanych projektów spośród 284 złożonych wniosków.

KOALICJE KULTURY 2017
Logo-light

Po raz drugi „Koalicje Kultury” realizują konkurs grantowy, którego głównym celem jest wspieranie współpracy pomiędzy podmiotami reprezentującymi sektor kultury i sektor edukacji w realizowaniu wspólnych przedsięwzięć z zakresu edukacji i animacji kulturowej.
Udział w konkursie mogą wziąć osoby fizyczne, podmioty sektora publicznego i organizacje pozarządowe, prowadzące działalność w województwie łódzkim. Koalicję konkursową na rzecz projektu mogą zawiązać na przykład: dom kultury i gimnazjum, muzeum i grupa nauczycieli, niezależny animator i szkoła podstawowa.

Organizatorem konkursu jest Muzeum Sztuki w Łodzi, operator regionalny programu Bardzo Młoda Kultura i to do nas drogą elektroniczną należy przesyłać zgłoszenia, ale oceną wniosków zajmie się niezależne, zewnętrzne jury. W jego skład wejdą eksperci na co dzień niezwiązani z województwem łódzkim, którzy ocenią projekty między innymi pod kątem ich oryginalności i kreatywności, ale też społecznej odpowiedzialności czy otwarcia na środowiska defaworyzowane. Co ważne, od beneficjenta nie jest wymagany wkład własny do projektu. W tym roku konkurs jest dwueatpowy. Spośród zgłoszeń jurorzy wybiorą 28 projektów, a ich pomysłodawcy wezmą udział w cyklu obligatoryjnych szkoleń, w czasie których dopracują i urealnią swoje pomysły. Szkolenia będą miały formułę jednodniowych intensywnych warsztatów, a odbędą się w wiosenne soboty: 25 marca, 1 kwietnia, 8 kwietnia i 22 kwietnia. Następnie, autorzy projektów wyłonionych w pierwszym etapie będą mieli czas do 28 kwietnia na doszlifowanie formularzy aplikacyjnych. Wreszcie jury przyjrzy się poprawionym wnioskom. Ostatecznie zrealizowanych zostanie 14 projektów. Ich autorzy podpiszą z organizatorem umowę o współpracy, określającą szczegółowe zasady finansowania i rozliczenia projektu. Nagrodzone projekty muszą zostać zrealizowane i rozliczone do 31 października 2017. Łączna wartość grantów w tegorocznej edycji to 140 000 złotych.

Nabór aplikacji trwa od 1 do 28 lutego 2017 roku. Uczestnicy konkursu składają koncepcję projektu na przedsięwzięcie edukacyjno-animacyjne na formularzu, który pobrać można poniżej. Wypełniony formularz zapisany w formacie pdf, należy przesłać drogą elektroniczną na adres konkurs@koalicjekultury.pl.

Wszystkie informacje o konkursie znajdą Państwo w załączonych dokumentach.

FORMULARZ APLIKACYJNY

KATALOG KOSZTÓW KWALIFIKOWANYCH

REGULAMIN KONKURSU

OGŁOSZENIE NABORU

WŁODZIMIERZ KNAŚ JAZZ PROJEKT - PO PIĄTE
Knas

„... komponowanie „do szuflady” ma również swoje dobre strony; kiedy przyjdzie odpowiednia chwila zaglądasz do niej i wybierasz to, co jest ci potrzebne. Dokładnie tak było podczas wyboru repertuaru na tę płytę. Gdy MDK zaproponował mi prezentację mojej muzyki, pierwszym odruchem było wysunięcie szuflady. Dlatego m.in. znalazła się na niej „Samba TV”, utwór-czołówka skomponowany dla lokalnej telewizji, czy „Życie nocnych ludzi”, który w latach 80. wykonywałem z tekstem, wraz z pop-rockowym zespołem KONTRAKT. Z „szufladowego” repertuaru stworzonego dla zespołów ZA PIĘĆ DWUNASTA i BYLE DO WIOSNY wybrałem bossa novę „Tańczmy razem”. Kilka utworów napisałem jednak niedawno z myślą o umieszczeniu ich na płycie, by stanowiła wiarygodne spectrum. Wszystkie te utwory są oczywiście jedynie pretekstem do kreowania muzyki, która będąc improwizowaną staje się muzyką autorską każdego z wykonawców...”

W ramach obchodów 750-lecia lokacji miasta Radomska Miejski Dom Kultury wydał wyjątkową płytę radomszczańskiego muzyka - Włodzimierza Knasia. Włodzimierz Knaś - Jazz Projekt pt. Po piąte zawiera utwory: "z tobą", "po piąte", "samba TV", "życie nocnych ludzi", "ulica reymonta", "spadochron", "tańczmy razem".


Płytę do nabycia w kasie MDK w cenie 20 zł.

25.FINAŁ WOŚP PODSUMOWANY
Ma%c5%82y%20baner%20na%20stron%c4%99

9 lutego 2017 r. otrzymaliśmy od Fundacji WOŚP informację sms: „ Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za zaangażowanie, cierpliwość i czas, który nam poświęcasz. Za moc pozytywnej energii, dzięki której wierzymy, że wszystko jest możliwe. Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym Sztab działający przy MDK w Radomsku został rozliczony na kwotę 109 175,52 zł.”

Na ten sukces złożyła się praca wielu osób: wolontariuszy, sponsorów, darczyńców i tych, którzy całym sercem zaangażowali się w organizacje 25. Finału WOŚP!

Dziękujemy!

GŁOSUJEMY! WYRAŹ SWOJĄ OPINIĘ
Pytanie

MDK Radomsko zaprasza do udziału w internetowej ankiecie badającej poziom satysfakcji z oferty kulturalnej MDK. Ankieta jest całkowicie BEZPŁATNA I ANONIMOWA. Opiniować można:

OFERTĘ KINA - głosuj tutaj

OFERTĘ KULTURALNĄ - głosuj tutaj       

PROMOCJĘ OFERTY - głosuj tutaj          

Zapraszamy do głosowania i dziękujemy za poświęcony czas :)

PŁYTA Z UTWORAMI HENRYKA FAJTA JUŻ W SPRZEDAŻY
Plakat_fajt

W Kasie MDK można już kupić płytę „Henryk Fajt i Orkiestra Solistów Wiedeńskich”. Utwory H. Fajta na nowo zaaranżowała Orkiestra Solistów Wiedeńskich pod dyrekcją Piotra Gładkiego. Na płycie znajdują się: "Walc radomszczański", "Jędrusiowa dola", "Ziółko", "Indyjski taniec wojenny", "Walc koncertowy - Hommage", "Srebrną nocą", "Csardas", "Nasze miasto", "Kawiarniana piosenka".

Płyty w cenie 50 zł

NASZE RADOMSKO - PREMIERA TELEDYSKU
Dsc02118

Teledysk do piosenki "Nasze Radomsko" to efekt realizacji jednego z sześciu projektów, które zostały wyłonione w ramach konkursu ogłoszonego przez Miejski Dom Kultury w Radomsku "Małe Granty MDK". Beneficjentem projektu jest Patryk Kornacki. W rolach głównych wystąpili podopieczni Fundacji Promień Radości oraz Jadwiga Stankiewicz i Jerzy Sobczyk. Wsparcia organizacyjne realizacji - Aleksandra Ratecka i Waldemar Sobczyk. Kamera, wybór scen i montaż - Adrian Koziorowski.

https://www.youtube.com/watch?v=qp0203TVtks