1.05 - IV FESTIWAL MUZYCZNY ROCKOWANIE 2017

Już po raz czwarty Łódzki Dom Kultury i Miejski Dom Kultury w Radomsku zaprasza zespoły muzyczne do udziału w Festiwalu Muzycznym ROCKOWANIE 2017. Przesłuchania w MDK Radomsko odbędą się 1 maja 2017 o godz. 11.00

FESTIWAL MUZYCZNY ROCKOWANIE skierowany jest do grup muzycznych, których twórczość oscyluje w obrębie szeroko pojętej muzyki rockowej. Jego głównym celem jest prezentacja i promocja dorobku artystycznego zespołów muzycznych, konfrontacja osiągnięć artystycznych, wspieranie interesujących form działalności artystycznej wzbogacających kulturę muzyczną oraz stworzenie warunków do wymiany doświadczeń między wykonawcami i instruktorami.

Organizatorami Festiwalu są: Łódzki Dom Kultury i Radio Łódź S.A.

Współorganizatorzy:
-Miejski Dom Kultury w Radomsku, ul. Brzeźnicka 5
-Miejski Ośrodek Kultury w Skierniewicach, ul. Wita Stwosza 2/4
-Wieluński Dom Kultury, ul. Krakowskie Przedmieście 5
-Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie, Pl. Narutowicza 1a
-Kutnowski Dom Kultury, ul Stanisława Żółkiewskiego 4

Szczegółowe informacje, regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie Łódzkiego Domu Kultury http://www.ldk.lodz.pl/festiwal-muzyczny-rockowanie-2017.aspx
Zgłoszenia przyjmowane są w formie elektronicznej na adres: rockowanie@ldk.lodz.pl lub w formie pisemnej na adres: Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18, 90-113 Łódź z dopiskiem „Rockowanie”.
Termin rejestracji zgłoszeń upływa 31.03.2017 r.